Sport.pl

Liga Mistrzów. Polsat Sport pokaże mecz Lecha Poznań

łw
27.07.2010 09:17
A A A
Inter Baku - Lech Poznań

Inter Baku - Lech Poznań (Fot. Marcin Wesołek / Agencja Gazeta)

Telewizja Polsat pokaże jednak mecz Lecha Poznań w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów ze Spartą Praga. Spotkanie będzie można obejrzeć w kanale Polsat Sport. Komentatorzy Polsatu o godzinie 12:00 wylecieli samolotem do Pragi, by bezpośrednio ze stolicy Czech relacjonować mecz. Na relację na żywo z meczu Lecha zapraszamy od 20:30 na Zczuba.pl.
Negocjacje między Spartą a pośrednikiem, firmą Sportfive, zakończyły się sukcesem. Mecz będzie można obejrzeć w Polsce, na co jeszcze w poniedziałek się nie zanosiło.

- Zostało za mało czasu, by przygotować i wypromować taką transmisję w otwartym kanale - mówił szef sportu w Polsacie Marian Kmita jeszcze w poniedziałek. Czy mecz pokaże dostępny na platformach cyfrowych Polsat Sport? - Negocjujemy i liczymy, że druga strona skruszeje - informował Kmita.

Okazało się, że skruszała. Polsatowi udało się kupić prawa do transmisji. Za późno, by pokazać mecz w otwartym kanale, ale wystarczająco wcześnie, by pokazał go Polsat Sport i by komentatorzy tej stacji zdążyli dotrzeć do Pragi - wylecieli oni z Polski o 12 we wtorek.

Spotkanie Sparta Praga - Lech Poznań o godzinie 20:30.

Wszystko o mecz w specjalnym serwisie poświęconym Lechowi Poznań


Zobacz więcej na temat:

Zobacz także
  • Eliminacje do Ligi Mistrzów. Inter Baku - Lech Poznań 0:1 Liga Mistrzów. Lech u bram fortuny
  • Inter Baku - Lech Poznań Liga Mistrzów. Lecha nie będzie w telewizji?
  • Liga Mistrzów. Sparta też bez formy
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX