Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Silvio Berlusconi: Mancini? Nie rozumiem

Właściciel Milanu i jednocześnie premier Włoch silvio Berlusconi skrytykował dyrektora wykonawczego klubu Adriano Gallianiego, za zatrudnienie brazylijskiego pomocnika Manciniego w ostatnim dniu okienka transferowego.
- Naprawdę tego nie rozumiem. On jest piłkarzem kreatywnym, a my potrzebujemy kogoś kto będzie kończył akcje. Poza tym prawie nie grał od dwóch lat. Nie podoba mi się zatrudnienie go i powiedziałem to Gallianiemu - powiedział Berlusconi na zamkniętym spotkaniu ze społecznością włoską w Jerozolimie, gdzie przebywa z wizytą.

Mancini przeszedł do Milanu z lokalnego rywala - Interu. W poprzednim klubie rzadko miał okazję do gry, choć wcześniej w AS Roma był gwiazdą.

Berlusconi bardzo rzadko krytykuje publicznie Adriano Gallianiego, który od ponad 20 lat w jego imieniu zarządza klubem z Mediolanu, choć zdarza mu się komentować grę swojej drużyny.

Wpadka AC Milan » w Serie A


Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć
  • Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? "Koszt byłby o trzy czwarte niższy"
  • "> Jest rekord, którego nawet Lewandowski nie pobije. "Daleko mu do jego geniuszu"
     
  • Hannawald: Stoch wygra Puchar Świata, a Polak będzie czarnym koniem nowego sezonu
  • Jarosław Niezgoda może odejść z Legii Warszawa. Jest zapytanie!
  • Konferencja Sportowiec Amator. Profesjonalnie i nowocześnie o sporcie amatorskim