Liga Mistrzów. Borussia - Legia 8:4. Mecz pełen rekordów!

Co to był za mecz?! Po I połowie meczu Borussii z Legią na tablicy świetlnej widniał wynik 5:2. Po przerwie goli również nie zabrakło. W Dortmundzie padło kilka rekordów Ligi Mistrzów.

Piłkarze Borussii Dortmund i Legii Warszawa pobili kilka rekordów w meczu 5. kolejki Ligi Mistrzów. Po raz pierwszy w historii rozgrywek w ciągu pierwszych 45 minut padło więcej niż sześć goli.

Obie bramki dla Legii zdobył Szwajcar Aleksandar Prijovic (w 10. i 24. minucie), natomiast Borussia odpowiedziała trafieniami Japończyka Shinjiego Kagawy (17. i 18.), Turka Nuriego Sahina (20.), Francuza Ousmane'a Dembele (29.) oraz Marco Reusa (32.).

Kolejny rekord to 7 strzelonych w 32 minuty.

Mecz Borussia - Legia to również pierwsze spotkanie w Lidze Mistrzów w którym padło 5 goli w pierwszych 25 minutach. To jednak nie wszystko. Borussia i Legia wyśrubowały rekord największej liczby goli w jednym spotkaniu Ligi Mistrzów.