El. Ligi Mistrzów. Remis Ajaksu z PAOK-iem, Milik nie grał

Grający bez Arkadiusza Milika Ajax tylko zremisował 1-1 z PAOK-iem w meczu 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

Milik ma odejść za Napoli za 32-35 mln euro. To, że nie zagra z PAOK-iem było wiadome już wcześniej - Polak dostał dłuższe wakacje ze względu na grę w Euro 2016.

Ajax przegrywał 0-1 po golu Djalmy Camposa w 27. minucie. Wyrównał w 58. minucie po trafieniu zaledwie 18-letniego Kaspera Dolberga. W ten sposób wicemistrzowie Holandii skomplikowali sobie sytuację przed rewanżem; muszą wygrać w Salonikach lub bramkowo zremisować (1-1 oznacza dogrywkę). W zeszłym roku Ajax odpadł w tej rundzie eliminacji po porażce z Rapidem Wiedeń.

Bardzo ciekawie było w Rostowie. Tamtejsze FK dwukrotnie przegrywało z Anderlechtem, ale za każdym razem było w stanie doprowadzić do wyrównania. Remis 2-2 stawia w lepszej sytuacji przed rewanżem zespół z Brukseli.