Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Max Kruse, reprezentant Niemiec, ma problemy w Wolfsburgu. Przez Nutellę!

Ostatnie dni nie są najlepsze dla Maxa Kruse. Najpierw wydało się, że reprezentant Niemiec zostawił 75 tys. euro w taksówce, a teraz władze Wolfsburga mają do niego pretensje o zbyt duże zamiłowanie do... Nutelli.

Zdaniem "Bilda" dyrektor sportowy "Wilków" Klaus Allofs i trener Dieter Hecking wezwali Kruse na spotkanie podczas zimowego obozu przygotowawczego w Portugalii. Allofs i Hecking mieli upomnieć reprezentanta Niemiec, by zrezygnował z jedzenia kremu czekoladowego na śniadanie.

 

Allofs nie chciał potwierdzić prawdziwości tych doniesień. - Takie rzeczy załatwiamy we własnym gronie, nie potwierdzam tego. Rozmawiamy ze wszystkimi naszymi piłkarzami co sześć miesięcy. Chcemy ich wspierać po to, by mogli prezentować się jak najlepiej - stwierdził dyrektor Wolfsburga. "Bild" przypisuje mu również słowa, że "Max musi popracować nad kilkoma rzeczami".

 

Wcześniej okazało się, że w październiku 2015 roku Kruse zgubił w taksówce 75 tys. euro. Wracał z turnieju pokerowego w Berlinie. Zdarzenie to zgłosił na policji jednak dopiero w zeszłym miesiącu. Allofs upomniał go również za tę sytuację. - Został ukarany [podobno 25 tys. euro]. Wyjaśniliśmy, jakiego zachowania oczekujemy od naszych piłkarzy, gdy mają czas wolny. Mam nadzieję, że wyciągnie z tego wnioski i zmieni swoje zachowanie.

 

Kruse ma szanse na grę na Euro 2016. W 14 występach w reprezentacji Niemiec strzelił 4 gole, ale nie znalazł się w kadrze na wygrany mundial w 2014 roku. Niemcy we Francji zmierzą się z Polską, Ukrainą oraz Irlandią Północną.

 

 

W takich strojach zagrają reprezentacje na Euro 2016. Które najładniejsze? [ZDJĘCIA]

Zdjęcie MITRE RĘKAWICE BRAMKARSKIE MALUA Zdjęcie Spokey Rękawice bramkarskie CONTACT Zdjęcie SPOKEY Rękawice bramkarskie Grip
MITRE RĘKAWICE BRAMKARSKIE ... Spokey Rękawice bramkarskie... SPOKEY Rękawice bramkarskie...
Sprawdź ceny Porównaj ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info
Więcej o: