Sport.pl

Liga Mistrzów. Robert Lewandowski skomentował starcie z Mandżukiciem

Canal+, tka
24.02.2016 09:04
A A A
- Nie wydaje mi się, żeby to było zagranie na czerwon± kartkę - powiedział Robert Lewandowski w rozmowie z Canal+ o swoim starciu z Mario Mandżukiciem w zremisowanym 2:2 meczu Ligi Mistrzów z Juventusem Turyn.

23.02.2016, godzina 20:45

Juventus

 • na żywo
W 65. minucie meczu doszło do wymiany zdać pomiędzy Polakiem i Chorwatem, obaj zetknęli się czołami, po czym Mandżukić odepchn± swoj± głow± głowę Lewandowskiego.Sędzia Martin Atkinson nie ukarał żadnego z piłkarzy. Według Lewandowskiego słusznie. - Może mógł sięgn±ć po kartkę, żeby ostudzić zapał. Na czerwon± to jednak nie było. No chyba, że w jakiej¶ innej sytuacji, albo gdyby policzyć kilka zdarzeń, to wtedy może tak - mówił Lewandowski w rozmowie z Canal+ zaraz po meczu.

Mandżukić był napastnikiem Bayernu przed Polakiem, więc ich rywalizacja miała dodatkowy podtekst. Lewandowski przyznał, że Chorwat trochę prowokował swoich byłych kolegów. - To jego styl, ale nie dali¶my się i wydaje mi się, że szczególnie w pierwszej połowie grali¶my dobrze. Juventus nawet nie mógł wej¶ć na nasz± połowę. W drugiej połowie trochę inaczej to wygl±dało, miał kilka sytuacji.

Po 2:2 w Turynie, w rewanżu zdecydowanymi faworytami będ± piłkarze Bayernu. - Jak się prowadzi 2:0 to można czuć niedosyt, ale też nic się już nie zmieni. Trzeba brać to, co jest. Akurat dwie bramki na wyjeĽdzie z Juventusem, maj±c mecz u siebie, to też jest dobry prognostyk przed rewanżem - przyznał Lewandowski.

Robert Lewandowski nie zawodzi w kluczowych momentach. Strzelał Realowi, Barcelonie, Bayernowi... [WIDEO]


PYTANIE Czy Robert Lewandowski strzeli gola w rewanżu?

 Tak
 Nie

Zobacz więcej na temat:

Zobacz także
Komentarze (3)
Zaloguj się
 • boleczek369

  0

  Robrt nie zawodzi strzelał w kluczowych mome tach Realowi, Bayernowi i Barcelonie.
  Jakim kluczowym momentem była bramka strzelona Barcie, przecież ta bramka i tak nic nie dawała bo wiadomo bylo, że Bayern odpadnie.

 • chiapas

  0

  Doro¶li ludzie a jak dzieci.

 • Łukasz Illa

  0

  Moje,pytanie brzmi czy kto¶ to czyta zanim wstawi to na stronę?Takie błędy to porażka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX