Liga Mistrzów. W przerwie Guardiola przypomniał Lewandowskiemu taktykę

Szachtar Donieck
0
0
0
Bramki: Mueller (4. - karny, 51.), Boateng (34.), Ribery (49.), Badstuber (63.), Lewandowski (75.), Goetze (87.) Kartki: Badstuber, Boateng - żółta Skład: Neuer - Rafinha, Boateng, Badstuber (67. Dante), Alaba - Schweinsteiger - Robben (19. Rode), Goetze, Mueller, Ribery (59. Bernat) - Lewandowski
Kartki: Kuczer - czerwona; Costa - żółta Skład: Pjatow - Srna, Kuczer, Rakicki, Szewczuk - Taison (9. Krywcow), Fred, Stepanenko, Costa (79. Wellington) - Adriano, Teixeira (70. Ilsinho)
Kamery telewizji Sky uchwyciły, jak w przerwie meczu Bayern Monachium - Szachtar Donieck trener Pep Guardiola rozmawiał, mocno gestykulując z Robertem Lewandowskim. Polak w pierwszej połowie meczu marnował okazję za okazją, gola strzelił po przerwie.
Lewandowski zagrał od początku meczu z Szachtarem. Polak już w pierwszej połowie miał kilka dobrych okazji do strzelenia bramki, ale nie wykorzystał żadnej. Trafiał w słupek, w bramkarza albo uderzał obok bramki. Pjatowa pokonał dopiero po przerwie, wykorzystując podanie Bastiana Schweinsteigera - to był jego trzeci gol w tym sezonie Ligi Mistrzów.

Kamery telewizji Sky uchwyciły, jak przed wyjściem na murawę Lewandowski rozmawiał z Guardiolą, a w zasadzie to słuchał tego, co trener, mocno przy tym gestykulując, miał do przekazania.

Bayern pokonał Szachtar aż 7:0 i zapewnił sobie miejsce w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

O życiu i karierze trenerskiej Pepa Guardioli przeczytaj w książkach >>

Zdjęcie AFCB25: Bayern Monachium - bluza Adidas Zdjęcie AFCB26: Bayern Monachium - bluza Adidas
AFCB25: Bayern Monachium - ... AFCB26: Bayern Monachium - ...