Liga Mistrzów. Śnieżyca w Stambule. Mecz Galatasaray - Juventus odwołany

Po 31 minutach meczu Galatasaray - Juventus sędzia Pedro Proença przerwał grę i odesłał piłkarzy do szatni. Na boisku zalegało zbyt dużo śniegu. Ostatecznie mecz został przełożony na środę na 14:00. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl Live.
Fatalne warunki atmosferyczne nad Stambułem nie pozwoliły na dokończenie pierwszej połowy. Na początku meczu boisko było świetnie przygotowane, ale w 10 minut na Ali Sami Yen zrobiło się biało - niewidoczne były linie końcowe i pola karnego.

Proença odesłał piłkarzy obu drużyn do szatni, a na boisku pojawili się porządkowi. Odśnieżyli boiska w okoliach linii, ale nad Stambułem wciąż nie przestawało padać, w związku z tym sędziowie zdecydowali się przełożyć mecz na środę, na godzinę 13. Gra zacznie się od 31. minuty.

Zrzuty ekranu z transmisji nc+

Mecz o awans

Przed ostatnią kolejką "Stara Dama" miała na koncie sześć punktów (o dwa więcej niż Turcy) i do awansu wystarczał jej remis. Juventus musiał radzić sobie w Stambule bez Andrei Pirlo, który nie zagra już do końca roku. - Liga Mistrzów nie zaczęła się dla nas najlepiej, ale nie obawiamy się meczu w Stambule - mówił przed spotkaniem Fernando Llorente.

Zaczęło się spokojnie, grę kontrolowali goście, którzy w 15. minucie stworzyli sobie pierwszą dobrą okazję - Tevez rozegrał piłkę z Vidalem, ten dośrodkował w pole karne, Llorente nie trafił jednak w bramkę. Galatasaray nie zdążyło odpowiedzieć.

W drugim meczu grupy B Real Madryt wygrał na wyjeździe z Kopenhagą 2:0.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone