Skład:De Gea - Jones, Wootton, Smalling, Buttner - Powell (73. Macheda), Cleverley (45. Scholes), Giggs (86. Fletcher) - Welbeck, Rooney, Hernandez
CFR Cluj
Bramki:Alberto (56.)
Kartki:Cadu, Felgueiras - żółta
Skład:Felgueiras - Pinto, Cadu, Piccolo, Rada - Muresan, Alberto, Rui Pedro (71. Aguirregaray), Camora - Sougou (90. Kapetanos), Bastos (78. Maftei)
Mistrzowie Rumunii, piłkarze CFR Cluj, niespodziewanie pokonali Manchester United na Old Trafford 1:0 (0:0), ale nie zapewnili sobie tym samym awansu do 1/8 finału. Jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił Luis Alberto.
Przed spotkaniem w tej grupie pewne były tylko dwie rzeczy - pierwsza lokata Manchesteru United oraz to, że na ostatnim miejscu grupę H zakończy Braga. Korespondencyjnie o awans walczyły Galatasaray i Cluj. Ekipa z Rumunii musiała wygrać i czekać na dobre wieści z Portugalii, jednak ten drugi warunek nie został spełniony.

Spotkanie nie należało do najbardziej porywających. W pierwszej połowie oba zespoły grały bardzo niemrawo w ataku, mimo że Alex Ferguson nie miał nic do stracenia i postawił aż na trzech napastników.

Dopiero w drugiej połowie goście, wiedząc, że Braga dobrze radzi sobie w drugim meczu tej grupy, bardziej się otworzyli i w końcu przyniosło to efekty. W 56. minucie Luis Alberto popisał się atomowym strzałem z dystansu, pokonując z ponad 30 metrów Davida De Geę.

Ostatnie pół godziny nie było już tak ciekawe. Pewni awansu piłkarze Manchesteru nie rzucili się do odrabiania strat, a goście byli chyba bardziej skupieni na nasłuchiwaniu wieści z Bragi, tam jednak Galatasaray ostatecznie wygrało 2:1 i to ekipa z Turcji zagra w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Losowanie 1/8 finału odbędzie się 20 grudnia.