Liga Mistrzów. Pięć goli Bayernu w 28 minut

Bayern rozbił Lille aż 6:1, a trzy bramki dla Bawarczyków zdobył Peruwiańczyk Claudio Pizarro.

Bayern prowadzenie objął już w piątej minucie po fantastycznym uderzeniu Bastiana Schweinsteigera z rzutu wolnego. 13 minut później było już 2:0 - podawał Ribery, a akcję wykończył Pizarro. Peruwiańczyk przed przerwą strzelił jeszcze dwa gole - w 28. i 33. minucie, przy obu trafieniach asystował Philipp Lahm, a w 23. minucie bramkę zdobył Ribery.

Bawarczycy w 28 minut rozstrzygnęli mecz. Po przerwie honorowe trafienie zaliczył Salomon Kanou, a szóstą bramkę dla Bayernu strzelił wprowadzony w drugiej połowie Toni Kroos.

Bayern z dziewięcioma punktami zajmuje pierwsze miejsce w grupie F. Druga jest Valencia, która ma taki sam dorobek punktowy, ale gorszy bilans meczów bezpośrednich.

Lille jako jedyne nie zdobyło jeszcze punktów w tej edycji Ligi Mistrzów i ma bilans bramkowy 2-12 w czterech meczach.