Sport.pl

Liga Mistrzów. Obrońca Viktorii Pilzno przyłapany na dopingu

PAP, jb
29.12.2011 , aktualizacja: 29.12.2011 14:27
A A A Drukuj
Fot. Petr David Josek AP
Obrońca Viktorii Pilzno David Bystron miał pozytywny wynik testu antydopingowego. Badanie przeprowadzono po grupowym meczu piłkarskiej Ligi Mistrzów z BATE Borysów (1:0). UEFA poinformowała, że rezultat spotkania nie zostanie zmieniony.
GALERIA ZDJĘĆ
SERWISY
Nazwy zabronionego środka nie ujawniono.

Viktoria zmagania w grupie H zakończyła na trzecim miejscu za Barceloną i AC Milan. Dzięki temu zagra w 1/16 finału Ligi Europejskiej z Schalke 04 Gelsenkirchen.

- Na szczęście wynik tego badania nie ma wpływu na sytuację całej drużyny. Ewentualne kary wchodziłyby w grę, gdyby na dopingu przyłapano co najmniej czterech piłkarzy - powiedział rzecznik czeskiego klubu Pavel Pillar.

29-letni obrońca sięgnął po mistrzostwo Czech w 2004 roku z Banikiem Ostrawa i pięć sezonów później po mistrzostwo Bułgarii z Lewskim Sofia.

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (3)

  • ciass

    0

    To jest chore.

  • Gość: Asd

    Oceniono 6 razy -2

    Dlaczego wszędzie gdzie jest to możliwe na czołowym zdjęciu pojawia sie gracz Barcelony mimo tego, że nie dotyczy go artykuł ?

    • mh020499

      Oceniono 1 raz 1

      no bo on jest znany?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX