Odra i Piast na remis w Pucharze Ekstraklasy

W pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym Pucharu Ekstraklasy Odra Wodzisław zremisowała z Piastem Gliwice 2:2 (0:1). Rewanż 31 marca.
Gliwiczanom w meczu sprzyjało szczęście. Na prowadzenie wyszli już po dwóch minutach dzięki samobójczemu strzałowi obrońcy Roberta Kłosa. Po przerwie gospodarze strzelili dwa gole, ale Piast zdołał wyrównać tuż przed końcem gry z rzutu karnego. Dziś mecz Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów(18). Odra Wodzisław 2 (0)

Piast Gliwice 2 (1) Bramki: 0:1 Kłos (2. samob.), 1:1 Wodecki (54.), 2:1 Kokoszka (65.), 2:2 Sedlácek (89. karny)

Odra: Stachowiak Ż - Kłos (46. Pielorz), Kowalczyk (46. Gierczak), Dymkowski, Kokoszka - Rygel (46. Bagnicki), Kuranty, Malinowski, Małkowski - Korzym (18. Wodecki Ż), Matulevicius (67. Moskal)

Piast: Szmatuła - Michniewicz (46. Podgórski), Kowalski, Widuch, Sedlacek - Seweryn Ż (46. Bojarski), Muszalik (46. Koczon), Krzycki (67. Adamek), Smektała Ż, Chylaszek (87. Iwan) - Folc (54. Prędota).

Sędziował: Artur Radziszewski (Warszawa).