Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Kraków będzie miała nowego sponsora? W grę wchodzą miliony

Wisła intensywnie poszukuje nowego sponsora. Krakowski klub prowadzi rozmowy z firmą, która jest w stanie przelać na klubowe konto kilka milionów złotych. Nowy kontrakt ze sponsorem pozwoliłby Wiśle spłacić zadłużenie.
Sytuacja finansowa Wisły nie jest stabilna. Krakowski klub w dalszym ciągu nie ma głównego sponsora, ale to może zmienić się już w najbliższym czasie. Portal Gol24.pl informuje, że 13-krotny mistrz Polski jest bliski porozumienia z jedną z firm. Nowa umowa pomogłaby Wiśle spłacić zadłużenie m.in. wobec piłkarz i trenerów.

W Krakowie cały czas spekuluje się o nowych inwestorach, którzy chcieliby przejąć część udziałów w klubie. Chodzi o Józefa Wojciechowskiego, którego Wisła poparła w jego niedawnych (przegranych) staraniach o fotel prezesa PZPN oraz o Wiesława Włodarskiego, właściciela spółki FoodCare z Zabierzowa. To jednak mało prawdopodobne, tym bardziej, że ten drugi stanowczo zaprzecza tym doniesieniom - informuje Gol24.pl.

Strzelił gola Barcelonie, a teraz gra w Górniku Łęczna. Kariera do poprawki, ale wybranka piękna! [ZDJĘCIA]


Więcej o:
Komentarze (7)
Wisła Kraków będzie miała nowego sponsora? W grę wchodzą miliony
Zaloguj się
 • czerwona.kartka

  Oceniono 1 raz 1

  Wisła to pralnia mafijnej kasy. Czepiają się Ruchu w PZPN o grosiki a w Wiśle pierze się kasiorę na wielką skalę. Wisła Kraków=MAFIA!!!!!! Draństwo i sku...syństwo. czemu prokurator nie wszedł do Wisły. Najpierw Cupiał przepieprzał Unijne Dotacje na Telefonikę a teraz piorą pieniążki złódzieje. A "Weszło milczy". A czemu? Bo każdy kto trzyma z mafią nie zginie.

 • czerwona.kartka

  0

  Wisła Krakówto pralnia Mafii!!!

 • gourmant

  Oceniono 2 razy 0

  kto by chciał sponsorować klub z takim włascicielem? tylko podobni jemu.

 • yosemitesam

  Oceniono 1 raz -1

  Błąka się ostatnio po okolicy taki jeden młody prężny byzmesmen, Jakub M. mu chyba jest - może on ci to?

 • tom-pek

  Oceniono 3 razy -1

  podobno producent maczet z Kolumbi

 • krzyna2

  Oceniono 3 razy -1

  pewnie jakis CITKO W GLOWIE SITKO

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX