Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Radosław Cierzniak w Legii? Wisła wydała oświadczenie: Będzie naszym piłkarzem do końca kontraktu

- Wisła Kraków SA oświadcza, że Radosław Cierzniak pozostanie zawodnikiem naszego klubu co najmniej do momentu wygaśnięcia umowy - czytamy w oficjalnym komunikacie wydanym przez krakowski klub.
Oświadczenie jest odpowiedzią na czwartkowe spekulacje prasowe, według których bramkarz Wisły miałby zastąpić odchodzącego z Legii Duszana Kuciaka. - Wisła Kraków SA informuje, że Radosław Cierzniak jest piłkarzem Białej Gwiazdy. Zawodnika obowiązuje ważny kontrakt z klubem - informuje klub w specjalnym komunikacie na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Bramkarz Wisły łączony z Legią był już w grudniu, kiedy pojawiły się pogłoski, że do Warszawy ma trafić Maciej Sadlok. Cierzniak przebywa obecnie z krakowskim zespołem na obozie w tureckim Belek. W czwartek 32-letni bramkarz nie wystąpił w meczu kontrolnym z Botewem Płowdiw, szóstą drużyną bułgarskiej ekstraklasy. Drużyna Tadeusza Pawłowskiego wygrała to spotkanie 3:1.

Cierzniakiem interesuje się też inny klub Championship (może chodzić o Reading).Legia czy Lech. Czy wiesz gdzie oni grali? [QUIZ]
Więcej o:
Komentarze (6)
Radosław Cierzniak w Legii? Wisła wydała oświadczenie: Będzie naszym piłkarzem do końca kontraktu
Zaloguj się
 • kukunapniu

  Oceniono 9 razy 3

  Niech go trzymają ... w 2 lidze się przyda

 • renklod

  Oceniono 1 raz 1

  I pomyśleć że to chłopak z Szamocina. To tam gdzie Szejnfeld pracował na fermie trzody chlewnej w charakterze zootechnika

 • miki5504

  0

  Cupiał robi mu na złość ? A jak Cierzniak odpłaci mu tym samym to kto na tym bardziej straci ?

 • si4mano

  Oceniono 2 razy 0

  haha, na złość tacie nas..m w gacie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX