Rezerwy Jagiellonii walczyły do końca

Rezerwy Jagiellonii Białystok przegrały 2:3 wyjazdowy mecz z kandydatem do awansu do II ligi - Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Już po 12. minutach sobotniego pojedynku białostocki zespół przegrywał 0:2.

- Ten mecz przegraliśmy w pierwszych 15. minutach - mówi Dariusz Bayer, trener rezerw Jagiellonii. - Dostaliśmy dwa szybki gole i trzeba było odrabiać straty. Przed przerwą udało się strzelić jednego gola. W samej końcówce meczu, przegrywając 1:3, strzeliliśmy jeszcze bramkę, ale na więcej zbrakło już czasu. Jednak uważam, że dysponując nie najmocniejszym składem zagraliśmy dobry mecz.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Jagiellonia II Białystok 3:2 (2:1)

Strzelcy bramek: Paweł Piceluk (4.,12.-karny), Grzegorz Naczas (90.) - Patryk Stypułkowski (38.), Patryk Malinowski (90.).

Jagiellonia II: Rosa - Czaczkowski (80. Sierzputowski), Radecki, Pajnowski, Juszczyński (55. Charkiewicz), Pawlik, Romanczuk, Malinowski, Kowalewski, Gulbierz, Stypułkowski.

Inne mecze 27. kolejki

Sobota: Warmia Grajewo - Puszcza Hajnówka 0:0, Znicz Biała Piska - Olimpia Olsztynek 3:1, Start Działdowo - Dąb Dąbrowa Białostocka 0:1, MKS Korsze - KAS Wasilków 4:2, Olimpia Elbląg - ŁKS 1926 Łomża 2:1, Sokół Ostróda - Rominta Gołdap 3:2.

Niedziela: Concordia Elblag - Olimpia Zambrów 0:2, Huragan Morąg - Płomień Ełk (godz. 16).