T-Mobile Ekstraklasa. Wisła Kraków pokonała Widzew Łódź

Mistrzowie Polski przegrali trzy mecze z rzędu ze średniakami i słabeuszami ligi. Szansę na przerwanie fatalnej passy dostali w niedzielę przy Reymonta w meczu z Widzewem Łódź. Wykorzystali ją, wygrali 1:0.

90. min. Koniec meczu - Wisła wygrała 1:0.

86. min. Kolejna znakomita szansa dla gospodarzy! Iliev uderza kąśliwie, ale piłka o centymetry mija bramkę.

76. min. Biton znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, ale nieczysto trafił w piłkę i uderzył niecelnie.

70. min. Wisła długo rozgrywa piłkę, ale wszystko dzieje się w środkowej części boiska. Czy będzie ją stać na zadanie decydującego ciosu?

58. min. Widzew próbuje naciskać, ale ma za mało atutów, żeby zagrozić bramce Wisły.

48. min. Boguski trafił w bramkarza z kilku metrów. Powinno być 2:0.

45. min. Koniec pierwszej połowy.

40. min. Aktywny Małecki ciągnie grę Wisły, Widzew od czasu do czasu próbuje, ale jest na razie drużyną słabszą.

33. min. Gol dla Wisły! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Małeckiego przedłuża Diaz, a Genkow otoczony kilkoma obrońcami wyskakuje bardzo wysoko i strzela do bramki obok zaskoczonego bramkarza Widzewa!

20. min. Wisła przeważa, ale nie ma pomysłu na rozmontowanie obrony rywali.

14. min. Wisła strzela dużo, ale wciąż nie może trafić w bramkę.

10. min. Budka strzela, Pareiko z trudem broni! Ciekawy początek meczu.

1. min. Początek meczu.