Piłka nożna. Zespół Dzalamidze rozgromiony przez Hiszpanów

Młodzieżowa reprezentacja Hiszpanii w meczu eliminacji mistrzostw Europy rozgromiła na wyjeździe Gruzję 7:2 (6:0). W drużynie gospodarzy wystąpił piłkarz Widzewa Łódź - Nika Dzalamidze

Redaktor też człowiek. Zobacz co nas wkurza na Facebook.com/Sportpl ?

19-letni pomocnik Widzewa, uznawany za jednego z najefektowniej grających piłkarzy polskiej ekstraklasy, w meczu z Hiszpanią niczym specjalnym się nie wyróżnił. Grał do 67. minuty i nie zdobył bramki ani nie zaliczył asysty. W czasie gdy przebywał na boisku Hiszpanie stracili jednego gola, ale było to trafienie samobójcze Inigo Martineza. Drugą bramkę dla Gruzji zdobył na trzy minuty przed końcem spotkania Nika Kwekweskiri, a dla gości strzelali - Isco (dwie), Rodrigo (trzy), Sergio Canales oraz Marc Bartra.

W tabeli Grupy 5 eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy zespół Dzalamidze zajmuje po dwóch spotkaniach drugie miejsce za Hiszpanią, ale ma rozegrany o jeden mecz więcej niż reszta stawki.