T-Mobile Ekstraklasa. Frankowski show [WIDEO]

Tomasz Frankowski nie przestaje zawstydzać młodszych kolegów. 37-latek w meczu Jagiellonia - Cracovia (2:1) zdobył dla gospodarzy bramkę i zanotował asystę, której nie powstydziliby się piłkarze z brazylijskiej plaży.

Wszystkie akcje i gole z meczu Jagiellonia - Cracovia Ekstraklasa.tv?

W 30. minucie meczu Frankowski pokazał się w polu karnym, wyszedł na pozycję, ale że miał na plecach obrońcę, nie mógł sam kończyć akcji. Podrzucił więc piłkę w plażowym stylu i z powietrza podał do niepilnowanego pod bramką Kupisza, który posłał piłkę do siatki pomiędzy nogami Kaczmarka.

Zobacz kapitalną asystę Frankowskiego na Ekstraklasa.tv?

Po takiej akcji gol zdobyty z karnego w 72. minucie nie robi wrażenia. Co nie zmienia faktu, że jedenastkę napastnik Jagiellonii wykonał perfekcyjnie.

Gol Frankowskiego na Ekstraklasa.tv ?

Był to już piąty gol Frankowskiego w tym sezonie (w czterech meczach) i 152. na boiskach najwyżej klasy rozgrywkowej w Polsce w karierze.

Twoi znajomi już nas lubią. Sprawdź którzy na Facebook.com/Sportpl ?

Najlepsi strzelcy Ekstrakalsy, cztyli kogo ściga Frankowski ?