Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja. Piłkarze nie rozmawiają z dziennikarzami

- Nie udzielamy wywiadów, żadnej gazecie - powiedział nam Michał Kucharczyk i odesłał do oświadczenia opublikowanego na stronie PZPN. Piłkarze reprezentacji postanowili, do odwołania, nie rozmawiać z dziennikarzami. We wtorek o 20.30 Polska zagra w Pireusie z Grecją. Relacja Z czuba na Sport.pl.
Sport.pl na Facebooku! Najświeższe informacje »

"W dzisiejszym wydaniu Faktu ukazał się artykuł naruszający nasze dobre imię i wizerunek całej reprezentacji Polski w piłce nożnej. Stanowczo oświadczamy, że artykuł jest kłamstwem i opisane w nim zdarzenia nigdy nie miały miejsca" - napisali w oświadczeniu opublikowanym na stronie PZPN piłkarze reprezentacji Polski ». Chodzi o artykuł Faktu, w którym opisano rzekomą imprezę reprezentantów z prostytutkami dwa dni przed meczem z Litwą. W oświadczeniu piłkarze stanowczo zaprzeczyli i opisali dzień, w którym miała odbyć się impreza. Jak twierdzą o 20. wszyscy wrócili do hotelu w Grodzisku Wielkopolskim.

W proteście przeciw artykułowi i w związku z przejawami nierzetelności dziennikarskiej piłkarze jednogłośnie postanowili, że nie będą się wypowiadać w mediach do odwołania.

W piątek Polska przegrała z Litwą w Kownie 0:2. Piłkarze oświadczyli również, że postarają się aby to się już nie powtórzyło. "W czasie najbliższych meczów postaramy się udowodnić, że nasze podejście do wykonywanego zawodu jest profesjonalne, i damy z siebie wszystko, aby wygrywać kolejne spotkania" - czytamy w oświadczeniu.

Jacek Gmoch » o Grecji: Santos nie zmienił stylu Rehhagela


Czy zgadzasz się z protestem piłkarzy?
Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
 • Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć
 • Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? "Koszt byłby o trzy czwarte niższy"
 • "> Jest rekord, którego nawet Lewandowski nie pobije. "Daleko mu do jego geniuszu"
   
 • Hannawald: Stoch wygra Puchar Świata, a Polak będzie czarnym koniem nowego sezonu
 • Jarosław Niezgoda może odejść z Legii Warszawa. Jest zapytanie!
 • Konferencja Sportowiec Amator. Profesjonalnie i nowocześnie o sporcie amatorskim
 • Koledzy mówili Cristiano Ronaldo, że Messi jest od niego lepszy. Miał gotową ripostę
 •   
  Aplikacja Fotball LIVE
    POBIERZ