Premier League. Kamil Grosicki wśród najlepszych

Kamil Grosicki znalazł się wśród najlepszych piłkarzy minionego weekendu w Anglii. Reprezentanta Polski docenił Garth Crooks, ekspert BBC Sport, który brał pod uwagę 34. kolejkę Premier League i rozgrywki o Puchar Anglii.

Walka o utrzymanie w Premier League trwa! Hull City, z Kamilem Grosickim w składzie, zajmuje ostatnią bezpieczną pozycję w lidze. Wszystko dzięki zwycięstwu z Watfordem (2:0), w 34. kolejce Premier League. Zwycięstwu, w którym duży udział miał reprezentant Polski.

Do przerwy bezbramkowy remis, ale w drugiej połowie Kamil Grosicki idealnie dograł piłkę do Lazara Markovicia, a Serb zdobył pierwszą bramkę dla Hull. Drugiego gola dołożył Sam Clucas i "Tygrysy" dopisały w tabeli trzy punkty. Cenne tym bardziej, że drużyna Marco Silvy od 25. minuty grała w osłabieniu, po czerwonej kartce dla Omara Niasse.

Grosicki był jednym z bohaterów, a dobra forma 28-letniego skrzydłowego została zauważona. Gareth Crooks, ekspert BBC wybrał reprezentanta Polski do najlepszej drużyny minionego weekendu.