Piłka nożna. Niemcy znów pokonani

Prowadzona przez Marcina Dornę polska młodzieżówka pokonała w Jenie Niemcy (2:1) w Turnieju Czterech Narodów U-21. Biało-czerwoni zapewnili sobie zwycięstwo w towarzyskim turnieju.
Bramki dla reprezentacji Polski zdobywali Mariusz Stępiński w 69. minucie i Piotr Zieliński w 74. minucie. Gola dla Niemców z rzutu karnego strzelił Marc Stendera (77. minuta).

Dzięki piątkowej wygranej biało-czerwoni triumfowali po raz pierwszy w historii w Turnieju Czterech Narodów, w tabeli wyprzedzili Włochów, Niemców i Szwajcarów. Niemcy wygrali osiem z 14. edycji turnieju.

11 października zeszłego roku Niemców ograła też dorosła reprezentacja Polski. Na Stadionie Narodowym było 2:0 po bramkach Arkadiusza Milika i Sebastiana Mili.