El. ME 2016. Prasa: Było lekko, łatwo i przyjemnie. Ale dopiero po przerwie

- Przy takiej grze jak w pierwszej połowie Polacy w następnym meczu eliminacji z Niemcami mogą powtórzyć wynik Gibraltaru - czytamy w prasie po wysokiej wygranej reprezentacji Polski z Gibraltarem w pierwszym meczu eliminacji Euro 2016.

Gazeta Wyborcza: Jazda obowiązkowa

Reprezentacja Polski ograła 7:0 Gibraltar i została liderem grupy eliminacji Euro 2016. Cztery gole strzelił Robert Lewandowski. Sześć goli Polacy wbili, gdy rywal opadł z sił. (...) Przed październikowymi spotkaniami z Niemcami i Szkocją trzeba być jednak ostrożnym - czytamy w Gazecie Wyborczej .

Rzeczpospolita: Zawodowcy przez połowę meczu

Mecz z Gibraltarem Nawałce poza punktami nie dał kompletnie nic. Selekcjoner, który przez dziewięć miesięcy sprawdził blisko 70 zawodników w pierwszej jedenastce, postawił tylko na jednego piłkarza, którego nie dostrzegał Waldemar Fornalik - Pawła Olkowskiego. (...) Przy takiej grze jak w pierwszej połowie Polacy w następnym meczu eliminacji z Niemcami mogą powtórzyć wynik Gibraltaru - czytamy w Rzeczpospolitej .

Przegląd Sportowy: Druga połowa na szóstkę

Rywal nie zweryfikował umiejętności i możliwości drużyny Adama Nawałki, ale pierwszy mecz o punkty w eliminacjach ME spełnił wszystkie oczekiwania. Było lekko, łatwo i przyjemnie. Ale dopiero po przerwie. W niecały kwadrans Polacy zrobili to, co nie udawało się wcześniej - strzelili Gibraltarowi cztery gole. I są liderem grupy D - pisze "Przegląd Sportowy"

Super Express: Kanonada

Koszmarna pierwsza połowa, popisowy początek drugiej i pogrom na końcu. Biało-czerwoni udanie rozpoczęli zmagania w grupie D, a Robert Lewandowski dzięki ustrzeleniu czterech goli zbliżył się do czołówki najlepszych strzelców w historii - pisze "Super Express" .