Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja. Kosecki: Po świętach spotkanie z Fornalikiem

Wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Roman Kosecki zdradził na łamach "Przeglądu Sportowego", że po Świętach Wielkanocnych planowane jest spotkanie z selekcjonerem Waldemarem Fornalikiem. - Chcemy, żeby trener przedstawił nam wizję - mówi były reprezentant Polski, który radzi także, aby "walnąć w zęby" kadrowiczów, którzy śmieją się, gdy trener mówi.
Tu grają przyszłe gwiazdy polskiej reprezentacji »

Od przegranego meczu z Ukrainą sytuacja selekcjonera nie jest zbyt komfortowa. Mimo że prezes PZPN Zbigniew Boniek zapewniał, że nie ma tematu zwolnienia Fornalika, to media prześcigają się w spekulacjach, jakoby sternik związku chciał się rozstać z trenerem zatrudnionym jeszcze przez swojego poprzednika.

Boniek apelował o "ciszę wielkanocną", głos w tej sprawie zabrał teraz także jego zastępca - Kosecki. W wywiadzie dla "PS" wiceprezes deklaruje, że po świętach wraz z Bońkiem spotkają się z selekcjonerem: - Chcemy, żeby trener Fornalik przedstawił nam wizję i plany na przyszłość. W dniu meczu miałem spotkanie z byłymi selekcjonerami. Posłuchałem różnych ciekawych opinii. Może w lany poniedziałek trenerzy, piłkarze i działacze zleją sobie głowy zimną wodą, żebyśmy do tematu mogli podejść opanowani, bez emocji - powiedział.

Kosecki odniósł się także do słów agenta Mariusza Piekarskiego, który powiedział niedawno, że kadrowicze chichoczą, gdy trener Fornalik zaczyna mówić: - Może tej kadry nie rozumieją i nie powinni w niej być, bo później wchodzą na boisko i jest cienko? Trzeba podejść i walnąć takiego gościa w zęby, który śmieje się, jak trener mówi. Znam Fornalika z boiska, kopaliśmy się nieźle i wiem, że ma charakter - radzi wiceprezes.Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (39)
Reprezentacja. Kosecki: Po świętach spotkanie z Fornalikiem
Zaloguj się
 • his_dudeness

  Oceniono 105 razy 91

  Jak śmieją się gdy Fornalik mówi to ja się tylko domyślać mogę co się działo za panowania Smudy.
  Kadra się śmiała do rozpuku aż im w przeponie zakwasy się zrobiły i dlatego tak marnie wyglądali na boisku!
  Sił im starczało tylko na początek meczu....

 • rabingoldblatt

  Oceniono 70 razy 62

  Oj. Od razu "walnąć w zęby'. Może na początek wystarczy strzelić pasem po gołym tyłku:))))

 • radovan.schwarz

  Oceniono 69 razy 55

  Apeluję do pismaków by informowali rzetelnie! Dlaczego wciąż brak informacji czy to kadra męska czy żeńska! Oglądałem mecze i też nikt nie powiedział!

 • mistrzeuro2012

  Oceniono 117 razy 33

  Nie smieja się z trenera Fornalika ale z tyłka twojego synka panie Romanie

 • hyniek90

  Oceniono 20 razy 18

  widzę że szatnia reprezentacji polski znowu służy jako targowisko...

 • spectator_zm

  Oceniono 32 razy 14

  Pamiętam obrazki z pierwszych zgrupowań Leo z naszą reprezentacja. On wtedy żył podczas tych zajęć. Co chwilę strofował, krzyczał i apelował o dokładność. Niejednokrotnie zdarzało mu się ostro zbesztać każdego bez wyjątku. Wszyscy znosili to bez szemrania i panował absolutny posłuch i wszyscy się starali pracować jak najlepiej.
  Z różnych wywiadów i reportaży wiem, że na treningach trener Borussii postępuje podobnie. Czasami wręcz po chamsku opieprza wszystkich bez wyjątku. Co chwilę pokrzykuje do naszej św. trójcy "rusz dupę!" (po polsku oczywiście) i czasami aż ma pioruny w oczach.
  A co robi nasz Waldemar (Kiepski)? Ano nic, stoi z boku jak ta p-izda i szepce coś na ucho z e swoimi asystentami (Wleciałowski, Małowiejski - następne p-izdy!). Nie wiem, jak jest na odprawach, ale pewnie jąka się i głos mu drży. To się udziela, musi się udzielać naszym zawodnikom i nie ma szans, by skakali za nim w ogień. Pokątne śmiechy, tak było też przecież ze Smudą, świadczą tylko o tym, że piłkarze mają w głębokim poważaniu "pms" i wiedzą, że z tym trenerem niczego nie osiągną.
  Jedyne wyjście to przeciąć ten ropiejący wrzód i pozbyć się Waldemara. Tylko fachowiec z nazwiskiem, z autorytetem i osobowością jest w stanie odmienić oblicze tej drużyny. Dalsze męczarnie z Fornalikiem to strata czasu...

 • plplplpl79

  Oceniono 17 razy 13

  Mam duży kredyt zaufania do nowych władz PZPN-u z Bońkiem na czele ale Kosecki nie pasuje mi tam jako jeden z prezesów. Nie chciałbym nikogo obrażać ale słuchając jego wypowiedzi utwierdzam się w przekonaniu że"krynicą mądrości" to on nie jest. Swoją drogą jestem przeciwnikiem obsadzania byłych sportowców( czasem zdarzają się wyjątki) na wysokich stanowiskach menadzersko-prezesowskich, to miejsce powinno być zarezerwowane dla wykwalifikowanych i wyedukowanych absolwentów dobrych uczelni a nie karierowicza Dyzmę jednego z drugim.

 • kingsizemax

  Oceniono 54 razy 12

  Na początek wystarczy dać w zęby tzw kapitanowi - Błaszczykowskiemu .Nie pamiętam , aby w historii polskiej piłki kapitanem był taki prymitywny wiejski burek , intelektualne zero na poziomie pantofelka . Wesołych Świąt !

 • legrange

  Oceniono 8 razy 8

  Śmieją się zapewne z prosaka podobnego do Smudy. Prowincjonalny trener nic nie wnosi do drużyny, a co gorsza obniża poziom zawodników przez złe ustawienia. Mało mnie szlag nie trafił jak grali w kółeczko bez podań z S.M. Boniek Wielka Gęba niech zastąpi tego wyrobnika kimś, kto zintegruje i ustawi zawodników na poziomie reprezentacji, a nie polskiej ligi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX