Irlandia - Polska 2:0. Szczęsny: Musimy być bardziej skoncentrowani

Nie robi mi różnicy, czy jestem pierwszym, drugim czy trzecim bramkarzem. Do każdego treningu i meczu podchodzę z takim samym maksymalnym zaangażowaniem - powiedział Wojciech Szczęsny, bramkarz reprezentacji Polski, po przegranym 0:2 meczu towarzyskim z Irlandią.
Kartki:McCarthy, Cunningham - żółta
Skład:Forde - McShane, O'Shea, Clark (85. Keogh), Cunningham - Brady (71. Walters), Whelan (46. Green), McCarthy (71. Hendrick), McClean (82. Cox) - Long (62. Hoolahan), Sammon
Polska
Kartki:Glik, Obraniak - żółta
Skład:Boruc (46. Szczęsny) - Boenisch (46. Wasilewski), Perquis, Glik, Wawrzyniak - Krychowiak, Łukasik (77. Mierzejewski) - Błaszczykowski, Obraniak (60. Milik), Pawłowski (46. Grosicki) - Lewandowski
Wojciech Szczęsny:

Nie powinno nam się zdarzać tracenie aż dwóch bramek po stałych fragmentach. Już pierwszego dnia zgrupowania trener powiedział mnie i Arturowi, że zagramy po 45 minut, więc byliśmy na to przygotowani. W pierwszej połowie kontrolowaliśmy mecz, ale przegrywaliśmy. Wniosek jest prosty: musimy być bardziej skoncentrowani i lepiej się bronić przy stałych fragmentach. Nie robi mi różnicy, czy jestem pierwszym, drugim czy trzecim bramkarzem. Do każdego treningu i meczu podchodzę z takim samym maksymalnym zaangażowaniem.