Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Irlandia - Polska. Boruc: Rozpierała mnie duma

2 : 0
Informacje
Towarzyskie - Mecze reprezentacji Polski
Środa 06.02.2013 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
Wynik
Irlandia
2
Polska
0
Składy i szczegóły
Irlandia
Bramki:Clark (35.), Hoolahan (76.)
Kartki:McCarthy, Cunningham - żółta
Skład:Forde - McShane, O'Shea, Clark (85. Keogh), Cunningham - Brady (71. Walters), Whelan (46. Green), McCarthy (71. Hendrick), McClean (82. Cox) - Long (62. Hoolahan), Sammon
Polska
Kartki:Glik, Obraniak - żółta
Skład:Boruc (46. Szczęsny) - Boenisch (46. Wasilewski), Perquis, Glik, Wawrzyniak - Krychowiak, Łukasik (77. Mierzejewski) - Błaszczykowski, Obraniak (60. Milik), Pawłowski (46. Grosicki) - Lewandowski
Reprezentacja Polski przegrała na wyjeździe w meczu towarzyskim z Irlandią 0:2. - Przyjemnie było zagrać od początku, wyjść na murawę, wysłuchać hymnu - powiedział po meczu Artur Boruc, który wrócił do kadry po ponaddwuletniej przerwie.
Artur Boruc: Tylko wynik mógłby być lepszy, bo z pierwszych 45 minut można być w miarę zadowolonym. Pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę, ale niestety gola strzelili rywale. Przy stałym fragmencie zabrakło koncentracji, więc za wielu pozytywnych rzeczy nie było. Bardzo dobrze, że nie miałem wiele pracy, że nie musiałem za dużo interweniować - to dobrze świadczy o obrońcach.

Błędy są częścią futbolu, na boisku nigdy nie powinno brakować zaangażowania i ambicji. Przyjemnie było zagrać od początku, wyjść na murawę, wysłuchać hymnu. Rozpierała mnie wtedy duma.Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ