Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Boniek odpowiada Kucharskiemu: "Interesików" z nim nie potrzebuję

Zbigniew Boniek na łamach portalu weszlo.com odniósł się do słów Cezarego Kucharskiego, który w programie Przemysława Iwańczyka "Przy niedzieli o sporcie" w radiu Tokfm, mówił między innymi o ty, że trzy miesiące temu Boniek proponował mu, aby razem sprzedawali piłkarzy. - "Interesików" z Kucharskim nie potrzebuję, mam interesy, ale własne - odpowiada Boniek. Były reprezentant Polski twierdzi, że z Kucharskim rozmawiał ostatnio pół roku temu.
"Nie wiem, czy w ogóle powinienem odpowiadać Kucharskiemu, bo ile można wskazywać mu miejsce w szyku? Ale skoro publicznie coś na mój temat insynuował, skoro publicznie kłamał, to chyba muszę" - cytuje Bońka Weszło.com.

"Po pierwsze - jeśli trzy miesiące temu proponowałem mu, żebyśmy razem sprzedawali piłkarzy, to prosiłbym go o pokazanie billingu. Ja na swoim połączeń do Kucharskiego nie mam. Pół roku temu rozmawialiśmy, ale to on dzwonił z pretensjami, gdy powiedziałem, że opowiada bzdury o zainteresowaniu Romy Rafałem Wolskim. Od tamtej pory nieprzyjemności rozmowy telefonicznej z panem posłem już nie miałem, z czego się bardzo cieszę. Zresztą, ja "interesików" z Kucharskim nie potrzebuję, mam interesy, ale własne."

"Po drugie - tak, byłem wiceprezesem PZPN w czasie, gdy szalała korupcja. Na mój wniosek Ryszard Forbrich został uznany za personę non grata w strukturach piłkarskich i ja złożyłem wniosek o całkowite zawieszenie Mariana Duszy. Dowodów wtedy nie było żadnych, ale śmierdziało strasznie - dlatego działałem. A jeśli już Kucharski porusza ten temat to sam jestem ciekaw, czy nie czuł smrodu korupcyjnego w klubach, w których grał. Na przykład w Górniku Łęczna, który w czasie gry Kucharskiego ustawiał mecze na potęgę."

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (1)
Boniek odpowiada Kucharskiemu: "Interesików" z nim nie potrzebuję
Zaloguj się
  • vankon

    Oceniono 2 razy 2

    Panie Zbyszku, dokładnie Kucharski to nie jest partner do dyskusji i rozmowy z Panem !!!!!
    to zwykły marny karierowicz, i pseudo "menadżer" który o tej profesji nie ma kompletnie pojęcia o czym najlepiej mogą powiedzieć działacze mistrza Niemiec z Dortmundu, a obelgami to będzie próbował oczerniać każdego z którym mu nie po drodze w jego brudnych interesikach!!!! w myśl zasady że kto nie jest z nim to jest przeciwko, jak sam jest taki czysty to o handlowaniu meczami Łęcznej niech poopowiada i nie udaje że nie miał o tym pojęcia !!!!!!! Jednym Słowem MARNY PIŁKARZ , MARNY "MENADŻER" !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX