Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Lewandowski zostaje w Borussii

Nie będzie transferu Roberta do jakiekolwiek klubu - powiedział Sport.pl szef Borussii Dortmund Hans-Joachim Watzke, gdy zapytaliśmy go o przejście 24-letniego napastnika do Premier League.
"Sunday Times" podał, że o najlepszego strzelca BVB od dawna stara się Chelsea, ale zainteresowany nim jest też Tottenham.

Klub z White Hart Lane miał zaoferować za Lewandowskiego 25 mln euro.

Watzke od tygodni powtarza, że "nie sprzeda Polaka za żadną cenę". Teraz po raz kolejny, definitywnie to potwierdził.

W ostatnich tygodniach, a nawet miesiącach, pojawiało się sporo doniesień o potencjalnych transferach polskiej trójki z Borussii.

Najczęściej na celowniku największych klubów miał się znajdować właśnie Lewandowski, ale od pewnego czasu plotkowało się również o możliwym transferze Łukasza Piszczka do Realu Madryt. W czasie Euro 2012 pisano również o zainteresowaniu kapitanem reprezentacji Polski Jakubem Błaszczykowskim ze strony bliżej niesprecyzowanych angielskich klubów.

Od kilku tygodni bardzo głośno było również o wrażeniu, jakie Lewandowski zrobił na trenerze Manchesteru United Aleksie Fergusonie. Szkot miał podejmować poważne starania, aby sprowadzić polskiego napastnika, ale - jak od dawna powtarza szef Borussii - to nie jest możliwe za żadne pieniądze.

Wygląda więc na to, że polskie trio w Borusii przez kolejny rok straszyć będzie rywali w niemieckiej ekstraklasie.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (2)
Transfery. Lewandowski zostaje w Borussii
Zaloguj się
  • myszor1916

    Oceniono 12 razy 8

    Najlepiej dla niego i dla BVB żeby pozostał tam jeszcze z 2 sezony i wtedy dopiero będą się o niego zabijać jeżeli utrzyma albo podniesie poziom.

  • emmek

    Oceniono 6 razy 6

    Weźcie, nie cytujcie już tabloidów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX