Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja. Jeleń: W Lille mam większy komfort niż w Auxerre

PRZEGLĄD PRASY. Ludovic Obraniak i Ireneusz Jeleń nie mogą na razie liczyć na regularne występy w drużynie Lille. O zmianie barw klubowych myśli jednak tylko ten pierwszy. - Słyszałem, że Ludo chce odejść, ale w jakieś konkretne plany mnie nie wtajemniczał. Mamy umiarkowany kontakt - powiedział w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym? Jeleń.
Obaj zawodnicy wystąpili w ostatnim ligowym meczu przeciwko Ajaccio. Obraniak zdobył jedną z bramek, ale nie zmieni to raczej jego pozycji we francuskim klubie. Od początku sezonu na boisku pojawia się zazwyczaj z ławki. W tych rozgrywkach zagrał tyko w 11 meczach. Zimą prawdopodobnie otrzyma zgodę na transfer. Ostatnio głośno było o jego ewentualnym odejściu do Borussii Moenchengladbach.

- Słyszałem, że Ludo chce odejść, ale w jakieś konkretne plany mnie nie wtajemniczał. Mamy umiarkowany kontakt - powiedział w rozmowie z gazetą jego kolega z reprezentacji Ireneusz Jeleń.

W przeciwieństwie do Obraniaka Jeleń na razie nigdzie się nie wybiera. - W Lille mam większy komfort pracy niż w Auxerre. Tam, czy zdrowy, chory czy zmęczony musiałem grać, a poza tym słabo układała się współpraca ze sztabem medycznym - przyznał napastnik.David Beckham: Na pewno nie zostanę trenerem »


Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (6)
Reprezentacja. Jeleń: W Lille mam większy komfort niż w Auxerre
Zaloguj się
 • Gość: jinx

  Oceniono 1 raz 1

  umiarkowany kontakt z Ludo :-) w Auxerre "Tam, czy zdrowy, chory czy zmęczony musiałem grać..." :-) you made my day Irek

 • Gość: 100%

  0

  Dobra współpraca ze sztabem medycznym to kluczowy powód... no comment..

 • Gość: Marcin123

  0

  @mamdobrze
  Własnie jak podpisywał kontakt z Lille to prezes klubu wypowiadał się że jest w szoku że Jeleń gra i mieszka już 5 lat we Francjii a jeszcze nie nauczył się Języka :)

 • nieswiez

  0

  he he, lepszy komfort, tam mu kazali pracowac od 7 do 15, tutaj sie pojawi od czasu do czasu w robocie i kaska leci

 • mamdobrze

  0

  @Gość: WKMP Jeleń się chyba francuskiego przez 5 lat trochę już nauczył. Choć nie postawiłbym na to pieniędzy, bo wypowiedać dla prasy sie nie nauczył. Nie mógł powiedzieć, że w wolnych chwilach stara się go nauczyć polskiego?

 • Gość: WKMP

  0

  no raczej ma umiarkowany kontakt...jak to zazwyczaj między obcokrajowcami występuje bariera językowa...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX