Bundesliga. Pierwszy gol Peszki w Bundeslidze (wideo)

W meczu pomiędzy FC Koeln a Augsburgiem swoją pierwszą bramkę w Bundeslidze zdobył Sławomir Peszko. Polski skrzydłowy podwyższył wynik meczu na 3:0.

Profil Sport.pl na Facebooku - 32 tysięcy fanów. Plus jeden?

Zobacz bramkę Peszki na Z Czuba.tv ?

Peszko mimo ostatnio słabszej dyspozycji wyszedł na mecz z Augsburgiem w podstawowym składzie. W 56. minucie strzelił swoją pierwszą bramkę w Bundeslidze podwyższając wynik meczu na 3:0. Pierwsze dwie bramki dla gospodarzy zdobył Lukas Podolski.

W 66. minucie na boisku pojawił się inny reprezentant Polski Adam Matuszczyk. Zmienił Martina Laniga.

Peszko do Koeln przeszedł w przerwie zimowej poprzedniego sezonu z Lecha Poznań. W większości meczów jest podstawowym zawodnikiem klubu z Bundesligi.

Hat-trick Boatenga w 14 minut? Fajnie. Tylko, że można 10 razy szybciej [WIDEO].