Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja. Piłkarze Lecha i Legii powołani awaryjnie

Jakub Rzeźniczak i Maciej Rybus (obaj Legia), a także Hubert Wołąkiewicz z Lecha zostali powołani do reprezentacji na środowy mecz z Gruzją w Lubinie. Zastapią kontuzjowanych i Łukasza Piszczka. Mecz z Gruzją w środę o 20.30. Relacja na Sport.pl
Z powodu kontuzji w kadrze zabrakło obrońcy Polonii Warszawa Macieja Sadloka i napastnika warszawskiej Legii Michała Kucharczyka. Prawy obrońca Borussii Dortmund Łukasz Piszczek nie wystąpi w kadrze przez najbliższe pół roku z powodu dyskwalifikacji. Piłkarz jest zamieszany w aferę dopingową, z czasów gdy grał w Zagłębiu Lubin. W tym tygodniu w specjalnym oświadczeniu Piszczek - uznany za winnego - zapowiedział, że nie będzie się odwoływał od półrocznej dyskwalifikacji, co oznacza, że kara już obowiązuje.

Zgrupowanie kadry Franciszka Smudy rozpoczyna się w poniedziałek w Legnicy. Żaden z trzech piłkarzy nie jest debiutantem. Wołąkiewicz rozegrał w kadrze 4 mecze. Rzeźniczak ma na koncie 7 występów. Rybus zagrał w biało-czerwonej koszulce 12 razy i strzelił jednego gola.

Franciszek Smuda chce Meliksona, ale czy Maor Melikson » chce Polskę?


Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ