Puchar UEFA: Szachtar Mariusza Lewandowskiego wygrał z Tottenhamem

Dziś pięć ostatnich meczów pierwszej kolejki 1/16 Pucharu UEFA. W najciekawszych meczach Szachtak Donieck z Mariuszem Lewandowskim w składzie wygrał z Tottenhamem, a Ajax we Florencji pokonał Fiorentinę.

Relacja Z czuba i na żywo z meczu Lecha z Udinese ?

Bramki z meczu Lech - Udinese na Z czuba.tv ?

Lech Poznań - Udinese 2:2 (0:0)  ?

Fantastyczna pogoń Lecha. Poznaniacy przegrywali już 0:2 by w ostatnich 10. minutach zdobyć dwa gole i doprowadzić do remisu. Manuel Arboleda strzelił dwa gole - samobójczego i wyrównującego.

Szachtar Donieck - Tottenham Londyn 2:0 (0:0) ?

W składzie Szachtara pełne spotkanie rozegrał Mariusz Lewandowski.

FC Kopenhaga - Manchester City 2:2 (0:1) ?

Manchester z Robinho i Bellamym w składzie dwukrotnie obejmował prowadzenie w tym spotkaniu, ale Duńczycy dwa razy doprowadzili do remisu. O wyniku zdecydowała bramka strzelona w dodatkowym czasie gry.

Olympique Marsylia - Twente 0:1 (0:1) ?

Niespodzianka w Marsylii. Faworyzowani gospodarze zostali ograni przez holenderskie Twente Enschede. Olympique nie pomógł nawet Hatem Ben Arfa, który wszedł na boisko w 30. minucie.

Fiorentina - Ajax 0:1 (0:0) ?

Ważne zwycięstwo na wyjeździe zapewnił Ajaxowi Kennedy Bakircioglu. W rewanżu Włosi będą musieli się odkryć i strzelić dwa gole.

Wyniki środowych spotkań - znajdziesz tutaj ?