Liga hiszpańska. 3. kolejka

Mistrzowie Hiszpanii wciąż bez zwycięstwa. Mimo pierwszej bramki w barwach Realu Zinedine Zidane'a ?Królewscy? przegrali z kończącym spotkanie w dziesiątkę beniaminkiem Betisem Sewilla 1:3.

Mistrzowie Hiszpanii wciąż bez zwycięstwa. Mimo pierwszej bramki w barwach Realu Zinedine Zidane'a "Królewscy" przegrali z kończącym spotkanie w dziesiątkę beniaminkiem Betisem Sewilla 1:3.

Kibice nie mogli uwierzyć, że to ten sam Real, który we wtorek pokonał na na wyjeździe Romę w Lidze Mistrzów. W 13. minucie nieporozumienie między Ivanem Campo I Fernando Hierro wykorzystał Gaston Casas, zdobywając czwartego gola w sezonie. Wprawdzie 90 sekund później wyrównał najdroższy piłkarz świata (65 mln dolarów), ale w drugiej połowie pomocnik Jesus ?Capi'?h Capitan znów ograł Hierro i strzelił do siatki. Wynik meczu ustalił Joaquin Sanchez. W trzech meczach tego sezonu Real zdobył jeden punkt i zajmuje 16. pozycję w tabeli.

W pozostałych spotkaniach grająca bez kontuzjowanego Rivaldo FC Barcelona zremisowała bezbramkowo z Osasuną w Pampelunie, a Deportivo La Coruna uległo na własnym stadionie Athletic Bilbao 1:2.

Wyniki 3. kolejki:

Real Mallorca - Alaves 0:0;

Deportivo La Coruna - Athletic Bilbao 1:2 (0:1): Tristan (63.) - Guerrero (36.), Urzaiz (54.);

Osasuna Pampeluna - FC Barcelona 0:0;

Betis Sewilla - Real Madryt 3:1 (1:1): Casas (14.), Capi (51.), Sanchez (59.) - Zidane (15.).

Espanyol - Sevilla 2:3 (1:1): Munteanu (22.), de Lucas (48. karny) - Reyes (15.), Casquero (55.), Olivera (61.)

Malaga - Valladolid 1:2 (0:1): Canabal (79.) - Fernandez (34. karny), Tote (90.)

Rayo Vallecano - Real Saragossa 1:2 (1:0): Bolo (33.) - Vellisca (57.), Juanele (63.)

Real Sociedad - Celta Vigo 0:0

Tenerife - Villarreal 2:0 (1:0): Marioni (7. karny, 50.)

Valencia - Las Palmas 1:0 (0:0): Albelda (63.)