Maciej Szczęsny trenerem bramkarzy Znicza Pruszków

Piotr Świerczewski w barwach ŁKS Łódź

Piotr Świerczewski w barwach ŁKS Łódź (Fot. Małgorzata Kujawka / AG)

PRZEGLĄD PRASY. Maciej Szczęsny dołączył do sztabu szkoleniowego zespołu Znicza Pruszków - poinformował ?Przegląd Sportowy? Od kilku tygodni drużynę drugoligowca prowadzi duet trenerski Piotr Świerczewski- Maciej Śliwowski.
Nie wiadomo jeszcze jak długo były reprezentacyjny bramkarz zostanie w Zniczu. Jak przyznał w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" na razie pewne jest tylko to, że będzie tam pracować przynajmniej do końca obecnych rozgrywek.

Szczęsny w polskiej lidze grał między innymi w Legii i właśnie tam przecięły się jego drogi z Maciejem Śliwowskim. Na swoim koncie ma aż pięć tytułów mistrzowskich. Dwukrotnie ligę wygrywał z Legią, po razie z Widzewem Łódź, Polonią Warszawa i Wisłą Kraków. Po zakończeniu kariery został przy piłce i zajmował się komentowaniem meczów. Jego syn Wojciech jest obecnie bramkarzem Arsenalu Londyn.

Po zatrudnieniu Szczęsnego sztab szkoleniowy Znicza prezentuje się imponująco. W połowie kwietnia trenerami zespołu zostali inni byli reprezentanci Polski - Piotr Świerczewski i Maciej Śliwowski.

Brat Łukasza Fabiańskiego trenuje z Legią »


Zobacz także
  • Cracovia nie zamierza stawiać autobusu w polu karnym
  • 22. kolejka. Odra - Lech 0:0. Bandrowski i Bueno Tomasz Bandrowski: Wracam do gry w czerwcu
  • Akcje Polonii dla Bytomia? Jeszcze nie teraz

Sport.pl na wideo

Najnowsze informacje