Orange i Przyjaciele z dziennikarzami dla dzieci

Prowadzona przez Franciszka Smudę piłkarska drużyna Orange i Przyjaciele wygrała z Reprezentacją Polski Dziennikarzy 6:2. Zawodnicy zebrali 20 tys. zł dla dzieci z warszawskiego Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny ?Koło?.
Sport.pl na Facebooku! Sprawdź nas »

Do przerwy było tylko 2:3, w drugiej połowie dziennikarze nie mieli żadnych szans. Patrzyli tylko, jak świetnie wymieniają podania Adrian Mierzejewski i Tomasz Jodłowiec z Polonii Warszawa oraz Marcin Żewłakow z Bełchatowa, który został wybrany na najlepszego zawodnika. Ze strony dziennikarzy rywale docenili Marcina Pawłowskiego z Polsatu, który strzelił drugiego gola.

- Dzięki meczom charytatywnym, które rozgrywamy zawsze przed świętami, do dzieci z warszawskiego ośrodka Koło trafiło już prawie 100 tys. zł - powiedział Wojciech Jabczyński, kapitan zespołu Orange i Przyjaciele oraz rzecznik Grupy TP.