Daniel Jarosz coraz bliżej angażu do Podbeskidzia

Podbeskidzie pokonało w meczu sparingowym GKS Katowice. Spotkanie odbywało się w Dzierżoniowie, gdzie obie drużyny przebywają na obozie.

Katowiczanie prowadzili już od 10. minuty po strzale Tomasza Owczarka, który kilka dni wcześniej podpisał kontrakt z klubem. Były kapitan Polonii Bytom popisał się strzałem z około 25 metrów. Decydującego o zwycięstwie górali gola zdobył Daniel Jarosz. Testowany napastnik mocno zwiększył swoje szanse na angaż. Piłkarza dobrze zna trener Robert Kasperczyk, który pracował z nim w Hutniku Kraków, a potem w Górniku Wieliczka.

W zespole Gieksy kontuzji doznał Łukasz Wijas, którego dziesięć minut przed końcem meczu musiał zmienić Kamil Cholerzyński.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 3:2 (2:2)

Bramki: 0:1 Owczarek (10.), 1:1 Malinowski (15.), 2:1 Konieczny (31.), 2:2 Sermak (40.), 3:2 D. Jarosz (80.)

Podbeskidzie: Linka (46. Zajac) - Górkiewicz, Ganowicz, Konieczny, Osiński - Malinowski (46. Żyła), Ocholeche (75. Świątek), Matusiak (46. R. Jarosz), Matawu - Bagnicki (46. D. Jarosz), Rocki (46. Patejuk).

GKS: Gorczyca - Sroka, Napierała, Dziółka, Niechciał, Cholerzyński, Owczarek, Sermak, Dudzic, Plewnia, Nowak. II połowa: Wróbel - Małkowski, Dziółka (70. Szafrański), Uszalewski, Niechciał (70. Kędzierski), Wijas (80. Cholerzyński), Nowak, Górski, Pytlarz, Ryś, Nowak (70. Malicki).