Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów od sezonu 2018/2019 w Polsacie?

Według informacji "sportbusiness.com" Polsat wygrał walkę o prawa do transmisji Ligi Mistrzów w najbliższych latach. Oznaczałoby to, że wraz z końcem sezonu 2017/2018 NC+ przestanie pokazywać najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowe.
"Polsat zszokował rynek telewizji sportowych w Polsce nabywając prawa do transmitowania Ligi Mistrzów składając lepsza ofertę od NC+" - czytamy na portalu internetowym sportbusiness.com.

Według naszych informacji dla Polsatu kupienie praw do pokazywania Ligi Mistrzów było bardzo istotne, ale dokumenty nie są jeszcze oficjalnie podpisane.

NC+ Ligę Mistrzów transmitowała nieprzerwanie od 2006 roku. Wszystko wskazuje na to, że spotkania najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek na świecie będzie można oglądać na platformie do końca sezonu 2017/2018. Potem prawa przejmie Polsat.

Więcej o:
Komentarze (60)
Liga Mistrzów od sezonu 2018/2019 w Polsacie?
Zaloguj się
 • rabingoldblatt

  Oceniono 6 razy 6

  Jak Polsat wynegocjował żeby po każdych 12 minutach meczu zrobić 24 minutową przerwę reklamową?:))

 • camtra

  Oceniono 5 razy 5

  Polsat założy zapewne nowy kanał PPV liga mistrzów i tyle z mojego zadowolenia! Kasa musi się zwrócić!

 • temporary_email

  Oceniono 4 razy 4

  Nie ma się z czego cieszyć, pewnie będzie Pay Per View, czyli dodatkowy płatny kanał jak na ostatnich Mistrzostwach.

 • sp203

  Oceniono 4 razy 4

  Taaa... i specjalnie na ta okazje polshit wlaczy dodatkowe 3 kanaly sportowe oczywiscie dodatkowo platne nawet dla swoich aktualnych klientow a jakby inaczej...

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 3 razy 3

  Solorz zaszokuje kibiców i przerwa na reklamy w połowie meczu będzie godzinna, a 2. połówka z retransmisji.

 • kolos100

  Oceniono 2 razy 2

  Nie oglądam tego cyrku dla bogaczy. Precz z oligarchią.

 • first_comment

  Oceniono 2 razy 2

  Fatalnie ze polsat, dla nc+ to już koniec, gwóźdź do trumny jak zaczął tracić wszystkie ligi, zostanie wam ta zakichana ekstraklasa

 • takisobiejac

  Oceniono 4 razy 2

  O ja Cię... Żelek Borek i Kołtun zacierają łapki. Może nawet przeproszą się z rasistą Kowalczykiem, ale nawet jak nie to przecież w odwodzie jest cały kwiat ekspercki, na czele z Tomaszem "Bojsko" Hajtą.
  Kolesiostwo, nepotyzm. Mateusz Borek wyrwał się z zapyziałej Dębicy, gdzie jego papa był dyrektorem domu kultury. Roman Kołtoń pochodzi z jeszcze bardziej zapyziałej Złotoryi. Obaj bardzo chcą pokazać Warszawie, że prowincja także może. I obu to nie wychodzi.
  Panowie, czas zawiesić mikrofony na kołku. Składaliście kiedyś obietnicę, że będziecie komentować do 40. roku życia. Już dawno macie więcej, a dalej gderacie. Może starczy, co?

 • eend

  Oceniono 1 raz 1

  Cholera nieciekawie to wygląda. Pewne są dwie rzeczy:
  - cała LM będzie dla wszystkich bez względu na to czy są abonentami czy nie, dodatkowo płatna w PPV (sadzę, że minimum 20-40 zł.za mecz)
  - platforma nc+ już się może zwijać, zresztą to było do przewidzenia, posunięcia nc+ w ostatnich dwóch latach świadczyły o tym , że za zarządzanie w nc+ wzięli się odpowiednicy Misiewiczów, bez kompetencji, bez wyczucia, bez wizji. Spowodowali wielki odpływ abonentów skandalicznymi posunięciami podwyżkowymi, tracili po kolei wszystkie najbardziej atrakcyjne programy sportowe. Teraz po utracie LM mogą rozpocząć proces likwidacji platformy nc+. Płakał po nich nie będę, zresztą nie ja jeden...
  Mam jednak świadomość, że już LM nie będę oglądał, bo żadnej platformie nie zapłacę dodatkowo (poza abonamentem) złamanego grosza za możliwość oglądania nawet najbardziej atrakcyjnych widowisk sportowych. Pod tym wzgledem jestem nieugięty. Trudno postaram się to jakoś przeżyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX