Transfery Sport.pl. Najpierw Joanna Jędrzejczyk, teraz Sebastian Staszewski z Polsatu

Paweł Wilkowicz i Sebastian Staszewski (Sport.pl)

Paweł Wilkowicz i Sebastian Staszewski (Sport.pl) (sport.pl)

Sebastian Staszewski, czołowy reporter Polsat Sport oraz autor cyklu wywiadów "Wywiadówka Staszewskiego" w dzienniku Polska The Times, przechodzi do Sport.pl. Staszewski, podobnie jak twarz Sport.pl Paweł Wilkowicz będzie multimedialnym korespondentem obsługującym najważniejsze imprezy.
Staszewski to kolejne wzmocnienie Sport.pl po tym, jak w ostatnich tygodniach ambasadorką portalu została mistrzyni świata MMA Joanna Jędrzejczyk. Będzie ona m.in. tworzyć kontent na platformy social media Sport.pl. Do zespołu dołączył też w lutym Kacper Sosnowski (przeszedł z TVN24), a stałym współpracownikiem został analityk i trener piłkarski Andrzej Gomołysek.

- Sebastian to jeden z najambitniejszych i najbardziej dynamicznych reporterów telewizyjnych młodego pokolenia. Przy tym otwarty na nowe wyzwania, świetnie odnajduje się w najważniejszej dla Sport.pl rzeczywistości digitalowej - mówi Marcin Gadziński, dyrektor i wydawca Sport.pl. - W ostatnich latach zaimponował pracą reporterską przy piłkarskiej reprezentacji Polski. Stawiamy na dziennikarzy wszechstronnych, którzy sprawnie poruszają się w różnorodnych formach: wywiadach, reportażach, wideo i w mediach społecznościowych.

- Otrzymałem bardzo ciekawą propozycję, która oznacza dla mnie kolejny krok w dziennikarstwie sportowym - mówi Sebastian Staszewski. - Sport.pl pokazał wiele razy, że jest najlepszym miejscem do rozwoju dla multimedialnego dziennikarza. Do zespołu dołączam w idealnym momencie, niebawem piłkarskie Mistrzostwa Europy U-21 w Polsce, a w przyszłym roku Mundial w Rosji. Myślę już o nowych interaktywnych formatach. I dziękuję za to wyzwanie!

Sebastian Staszewski ma 26 lat, w przeszłości współpracował ze sportowefakty.pl i natemat.pl. Podczas Euro 2012 pracował dla brytyjskiej BBC. Od 2013 roku w Polsacie Sport, m.in. jako reporter podczas transmisji meczów piłkarskiej reprezentacji Polski w eliminacjach i finałach Euro 2016. Co tydzień publikował w dzienniku Polska The Times sportową rozmowę w cyklu "Wywiadówka Staszewskiego".

Komentarze (10)
Transfery Sport.pl. Najpierw Joanna Jędrzejczyk, teraz Sebastian Staszewski z Polsatu
Zaloguj się
 • donmafioso

  Oceniono 1 raz 1

  Z takie biale papcie bokserskie powinno byc dyscyplinarne zwolnienie z pracy.

 • juventusiak87

  Oceniono 1 raz 1

  Brak mi już słów ...

  Ten portal spada na psy !

 • matadore1

  Oceniono 1 raz 1

  A co to za gość? Pierwsze słyszę choć mecze oglądam systematycznie....

 • oko-85

  Oceniono 1 raz 1

  haha... ludzie pisza negatywne komentarze... ludzie pisza prawde... kiedy usuniecie?

 • trottel

  Oceniono 1 raz 1

  o będzie kolejny do szukania lasek piłkarzy

 • wieluniak1982

  Oceniono 1 raz 1

  Biorąc kogoś albo coś z polsatu nie można się tym chwalić, no chyba że SPORT,PL jest tak samo żałosne jak cały polsat

 • simpson85

  Oceniono 1 raz 1

  Ale nadal będziecie pisali tylko o Lewandowskim, jego ciąży i że jest lepszy niż Messi czy Cristiano? XD

 • maxgazeta.pl

  Oceniono 1 raz 1

  Ale nisko upadliscie, żeby na głównej chwalić się zatrudnieniem jakiegoś dziennikarzy którego nikt nie zna. Dramat, jak cały ten serwis.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Sport.pl na wideo