Były napastnik Legii strzela w Belgii dwa gole i prezentuje "cieszynkę" jak Totti! [ZDJĘCIE]

Były napastnik Legii Warszawa, Orlando Sa znów dał o sobie znać! Tym razem portugalski napastnik strzelił dwa gole dla Standardu Liege w zremisowanym 3:3 spotkaniu z KV Kortrijk. Jednak bardziej niż o trafieniach w Belgii mówi się o... "cieszynce" piłkarza!

Były snajper Legii Warszawa, Orlando Sa zdobył dwa gole dla Standardu Liege w zremisowanym 3:3 spotkaniu z KV Kortrijk. Portugalczyk wpisał się na listę strzelców już w 12. minucie.

Po strzeleniu pierwszego gola Sa popisał się nietypową "cieszynką".

Drugiego gola zawodnik strzelił już pięć minut później precyzyjnym uderzeniem głową.

Były piłkarz Legii, Reading czy Maccabi Tel Aviv w belgijskiej Jupiler Pro League ma już na koncie trzy gole.

Boruc i Teodorczyk wylecą z kadry? A powinni uczyć się od Peszki! Jego komentarz niszczy! [MEMY]

Zdjęcie Lanki Puma EVOSPEED SLS FG (103731) Zdjęcie Lanki Puma EVOSPEED 4.5 AG 103600 Zdjęcie Lanki Puma EVOSPEED 14 FG 103264
Lanki Puma EVOSPEED SLS FG ... Lanki Puma EVOSPEED 4.5 AG ... Lanki Puma EVOSPEED 14 FG 1...