Były napastnik Legii strzela w Belgii dwa gole i prezentuje "cieszynkę" jak Totti! [ZDJĘCIE]

Były napastnik Legii Warszawa, Orlando Sa znów dał o sobie znać! Tym razem portugalski napastnik strzelił dwa gole dla Standardu Liege w zremisowanym 3:3 spotkaniu z KV Kortrijk. Jednak bardziej niż o trafieniach w Belgii mówi się o... "cieszynce" piłkarza!

Były snajper Legii Warszawa, Orlando Sa zdobył dwa gole dla Standardu Liege w zremisowanym 3:3 spotkaniu z KV Kortrijk. Portugalczyk wpisał się na listę strzelców już w 12. minucie.

Po strzeleniu pierwszego gola Sa popisał się nietypową "cieszynką".

Drugiego gola zawodnik strzelił już pięć minut później precyzyjnym uderzeniem głową.

Były piłkarz Legii, Reading czy Maccabi Tel Aviv w belgijskiej Jupiler Pro League ma już na koncie trzy gole.

Boruc i Teodorczyk wylecą z kadry? A powinni uczyć się od Peszki! Jego komentarz niszczy! [MEMY]

źródło: Okazje.info