Piłka nożna. Wspaniały gol Deyny Castellanos na mistrzostwach świata do lat 17! [WIDEO]

Niesamowitą końcówkę zobaczyli kibice, którzy oglądali starcie Wenezueli z Kamerunem na mistrzostwach świata kobiet do lat 17. Takie rzeczy zdarzają się naprawdę rzadko!

Wenezuela prowadziła 1-0 po golu Deyny Castellanos. Kamerunki wyrównały jednak w 93. minucie i wydawało się, że obie drużyny podzielą się punktami. Nic bardziej mylnego. Wenezuelki rozpoczęły grę od środka i wtedy stało się to!

Wspaniałego gola z połowy boiska strzeliła Deyna Castellanos. Jak się okazało, ten strzał nie był przypadkowy. - Widziałam, że bramkarka wyszła nieco przed linię. Nohelis Coronel zapytała mnie przed wznowieniem gry jak ma mi podać piłkę. Pokazałam jej, by podała ją do przodu i zrobiła to idealnie. Jak tylko zobaczyłam jak leci piłka wiedziałam, że to będzie gol - wyznała Castellanos w rozmowie pomeczowej z oficjalną stroną FIFA. - Gdy byłam mniejsza, często strzelałam takie gole. Zdarzyło się to również niedawno w reprezentacji oraz w moim zespole w USA.

Na uwagę zasługuje również jej gol na 1-0 w tym spotkaniu strzelony z rzutu wolnego.

Castellanos łącznie strzeliła już osiem goli w swoich występach na mistrzostwach świata do lat 17, co czyni ją najlepszą snajperką w historii tych rozgrywek.

Po dwóch kolejkach Wenezuela zajmuje trzecie miejsce w grupie B z trzema punktami - o jeden za Kanadą i Niemcami. W ostatniej kolejce Wenezuelki zagrają z Kanadyjkami o awans.

Kojarzycie tych piłkarzy? Mieli być największymi gwiazdami futbolu!

źródło: Okazje.info