Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cieszy nas tytuł, ale przed nami jeszcze dwa tygodnie pracy

- Cieszy nas tytuł, ale pracujemy dalej. Czekają nas jeszcze dwa tygodnie pracy na pełnych obrotach, a dopiero potem będziemy mogli pozwolić sobie na zasłużony i wyczekiwany odpoczynek - mówił po zremisowanym meczu 0:0 z Chojniczanką Chojnice trener Arki Grzegorz Niciński.
0 : 0
Informacje
I liga, sezon 2015/16 - 32. kolejka
Niedziela 22.05.2016 godzina 12:45
Wyniki szczegółowe
Wynik
Arka Gdynia
0
Chojniczanka Chojnice
0
Arka Gdynia zdobywając punkt w derbowym meczu z Chojniczanką zdobyła mistrzostwo I ligi. Nie przyszło to jednak łatwo, bo walczący o utrzymanie goście nie odpuszczali Arce i nie odstawiali nogi.

- Zdobyliśmy jeden punkt który dał pierwsze miejsce w lidze mojej drużynie, co bardzo mnie cieszy. Jest to dodatkowe osiągnięcie, co czyni ten sezon jeszcze lepszym w naszym wykonaniu. Jeśli chodzi o mecz, to nie był on łatwy, wiedzieliśmy, że dzisiejsze spotkanie z Chojniczanką będzie dla nas naprawdę ciężkie. W tej sytuacji nie dziwi mnie brak bramek, bo rywale byli bardzo zdeterminowani i dobrze zorganizowani. Grali agresywnie i twardo, postawili nam dziś ciężkie warunki - stwierdził "Nitek".

Ostatni mecz w sezonie Arka rozegra z Chrobrym Głogów u siebie, bo w następnej kolejce otrzyma trzy punkty za walkower z Dolcanem Ząbki. W związku z tym nie będzie jednak taryfy ulgowej dla podopiecznych trenera.

- Następny mecz gramy w Ząbkach, mam nadzieję, że wygramy (śmiech), a tak poważnie to cieszy nas tytuł, ale pracujemy dalej. Czekają nas jeszcze dwa tygodnie pracy na pełnych obrotach, a dopiero potem będziemy mogli pozwolić sobie na zasłużony i wyczekiwany odpoczynek - zakończył.

Więcej o: