Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Młodzieżowa UEFA. David Pascual okazał się koszmarnym nurkiem

Młody zawodnik Valencii wolał zanurkować wzorem starszych idoli, zamiast po prostu odegrać piłkę do bramkarza
Przedstawiamy jedną z potworniejszych "symulek" w historii, której autorem jest David Pascual z Valencii. Rzecz miała miejsce w Lidze Młodzieżowej UEFA, zwanej niegdyś Młodzieżową Ligą Mistrzów.

Remis, doliczony czas gry. Naciskany przez rywala z Celtiku piłkarz z Hiszpanii postanawia zasugerować, że został sfaulowany. Robi to koszmarnie, ale sędzia i tak się nabiera.

Worst dive ever?And the ref bought it! More info here: http://blls.ie/1QsiCQk

Posted by Balls.ie on 10 luty 2016


Nic nie wskazuje na to, żeby doszło do bezkontaktowej kontuzji zawodnika. Ani mowa ciała, ani fakt, że moment później podniósł się z murawy jak gdyby nigdy nic.

Valencia wygrała 4:3 w rzutach karnych.Skandaliczny quiz! Pamiętasz co przeskrobały gwiazdu futbolu?


Więcej o:
Komentarze (14)
Liga Młodzieżowa UEFA. David Pascual okazał się koszmarnym nurkiem
Zaloguj się
 • my_kroolik

  Oceniono 4 razy 4

  Czemu nie można wprowadzić kar finansowych, albo meczowych dla takich symulantów? Przecież możliwe są weryfiikacje po meczach, a to jest ewidentnie zachowanie niesportowe. Jakby dostał karę zawieszenia np. na 3 spotkania, jak po czerwonej kartce, to by się szybko oduczył.

 • 0ya

  Oceniono 2 razy 2

  odkąd bohaterski THenry zatrzymał sobie ręką w polu karnym piłkę i strzelił, czem wyeliminował Irlandię z MS piłka nożna się skończyła.
  teraz 22 aktorów biega za pęcherzem zgodnie ze scenariuszem.
  szkoda, że dotyczy to takich młodziaków też.

 • nienoto

  Oceniono 1 raz 1

  Czepiacie się. Mistrzostwo wymaga doświadczenia i ćwiczeń. Jak młody się nauczy jak nie będzie trenował ;) A poważniej symulują wszyscy, a przynajmniej zdecydowana większość piłkarzy. Oczywiście nie tak bezczelnie, ale w jakimś stopniu wszyscy. Padanie po faulach jest wyuczone i w przeważającej większości nawet jak jest prawdziwy faul to padający piłkarz dodaje coś od siebie robiąc teatrzyk... Wyobrażacie sobie żeby wysportowany młody człowiek przewrócił się tak na ulicy po popchnięciu, jak robią to piłkarze na boisku? Przecież to kabaret...

 • baecon

  Oceniono 1 raz 1

  Dyskwalifikacja i zawieszenie

 • Paweł Żurek

  0

  on zerwał więzadła w tej akcji. każdy może się pomylić ale liczę na to że się oficjalnie przyznacie

 • 19pit10

  0

  Kiedys podobnie zanurkowal Mariusz Stępiński "wywalczając" rzut karny dla Widzewa. Bardziej niż tym chłopakom, dziwie się sędziom.. Jak mogą się aż tak nabierać?!

 • plkibic

  Oceniono 2 razy 0

  To nie była symulacja, redaktorek ewidentnie meczu nie oglądał. Ci młodzi walczyli na całego i zwyczajnie organizm już odmawiał posłuszeństwa (może dlatego że po ewidentnym wielbłądzie sędziego grali w dziesiątkę od dłuższego czasu) w skutek czego złapał go skurcz. Sędzia nie wiem co widział i dlaczego zagwizdał, ale nie można obwiniać zawodnika za ewidentny błąd sędziego, szczególnie ze to nil pierwszy błąd.

 • quamtsa

  0

  Od młodego uczą się oszukiwać. Piłka nożna się stacza, a odpowiedni ludzie niewiele sobie z tego robią.

 • ks.krupinski

  Oceniono 4 razy 0

  Za coś takiego powinna być dyskwalifikacja np. na miesiąc albo dwa. Straciliby parę meczów to by się kretyni oduczyli.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX