Piłkarskie transfery: Marco Paixao oficjalnie zawodnikiem Sparty Praga

Marco Paixao na wylocie ze Sparty Praga

Marco Paixao na wylocie ze Sparty Praga (fot. sparta.cz)

Zgodnie z wcze¶niejszymi zapowiedziami napastnik ¦l±ska Wrocław Marco Paixao został nowym zawodnikiem czeskiej Sparty Praga. Ze ¦l±ska odszedł za darmo.
Z końcem czerwca 30-letniemu Portugalczykowi skończył się kontrakt ze ¦l±skiem. Paixao nie zaakceptował warunków nowej umowy i odszedł ze ¦l±ska za darmo. Marco Paixao reprezentował barwy ¦l±ska przez dwa sezony.

Wychowanek Porto spędził we Wrocławiu dwa sezony, w których trakcie zdobył 34 bramki w 66 meczach.W Ekstraklasie zagrał w 57 meczach, w których strzelił 27 goli.

Ze Spart± Paixao podpisał dwuletni kontrakt. W klubie z Pragi będzie zarabiał około 20 tysięcy euro.

- Na szczę¶cie często pojawiam się we wła¶ciwym miejscu w odpowiedniej chwili, dzięki czemu strzelam gole, a to najważniejsze dla każdego napastnika. Cieszę się na nowe wyzwanie i mam nadzieję pomóc Sparcie w osi±gnięciu jej celów - powiedział Paixao, cytowany na oficjalnej stronie internetowej czeskiego klubu.

Sparta Praga w minionym sezonie zdobyła wicemistrzostwo Czech, dzięki czemu zagra w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.

Zdjęcie Lanki LOTTO ZHERO GRAV.IV 700TX R0183 Zdjęcie Meteor Piłka nożna Flame Zdjęcie Select Ochraniacze piłkarskie High Safe
Lanki LOTTO ZHERO GRAV.IV 7... Meteor Piłka nożna Flame Select Ochraniacze piłkarsk...
SprawdĽ ceny » SprawdĽ ceny » SprawdĽ ceny »
Ľródło: Okazje.info


Skomentuj:
Piłkarskie transfery: Marco Paixao oficjalnie zawodnikiem Sparty Praga
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Sport.pl na wideo