Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Samir Nasri rezygnuje z gry w reprezentacji Francji. "Nie jestem szczęśliwy"

Samir Nasri zrezygnował z gry w reprezentacji Francji. Pomocnik Manchesteru City podjął taką decyzję, gdyż "wszystko" w tej kadrze czyni go nieszczęśliwym.
Decyzja Nasriego nie jest niespodzianką, tym bardziej że nie został powołany na ostatnie mistrzostwa świata przez selekcjonera Didiera Deschampsa. Dziewczyna Nasriego, Anara Atanes, nie zareagowała w tej sytuacji w najlepszy sposób. "Pieprzyć Francję i pieprzyć Deschampsa! Co za gówniany trener", napisała na Twitterze. Deschamps miał ją pozwać.

- Spójrzmy prawdzie w oczy, tak długo jak on będzie selekcjonerem, prawdopodobnie nie dostanę szansy po tym, co się stało - powiedział Nasri, który przyznał, że o rezygnacji myślał już po EURO 2012, gdy za obrażenie dziennikarza został zawieszony na trzy mecze.

- Podczas EURO 2016 [Francja jest gospodarzem] będę miał dopiero 29 lat, ale francuska kadra narodowa czyni mnie nieszczęśliwym. Za każdym razem, gdy się w niej znajduję, pojawia się jeszcze więcej kłopotów. Muszę stawiać czoła zarzutom w moim kierunku, przez co cierpi moja rodzina. A nie chcę, by cierpiała, więc lepiej wycofać się i skupić na karierze klubowej.

Nasri przekonuje, że jego problemy z kadrą są znacznie poważniejsze niż nieporozumienia z trenerem. - Nie chodzi tylko o niego. Zrobił to, co uważał za najlepsze dla zespołu. Rozumiem jego wybór, nie chodzi o jego osobę, nie mam z tym problemu.

Pomocnik Manchesteru City zwraca szczególną uwagę na innych piłkarzy. - Przed mistrzostwami świata media mówiły, że zawodnicy narzekają na niego [Deschampsa]. Dlaczego miałbym być w grupie z ludźmi, którzy nie potrafią być szczerymi wobec mnie i powiedzieć, że mają jakiś problem? Nie chcę tam być. Nie jestem szczęśliwy.

W reprezentacji Francji Samir Nasri zagrał w 41 meczach. Strzelił w nich pięć goli.

Najbardziej lojalni piłkarze w historii


Więcej o:
Komentarze (6)
Samir Nasri rezygnuje z gry w reprezentacji Francji. "Nie jestem szczęśliwy"
Zaloguj się
 • skydd

  Oceniono 59 razy 37

  ja tylko chciałbym się odnieść, to tej lambadziary, jak jej się nie podoba Francja to wypad do ciapatych, tam ją nauczą szacunku

 • boul81

  Oceniono 43 razy 9

  Jak to dobrze,że ten niewychowany gość z getta sam zrezygnował- przynajmniej Deschamps nie będzie się musiał tłumaczyć,że go nie powołuje. Jeszcze tylko wywalić Evrę(choć on już niedługo sam przejdzie na emeryturę) i Ribery`ego i będzie czysta szatnia.

 • sacc77

  Oceniono 2 razy 2

  Przed chwila dowiedziałem się bardzo cennej rzeczy.
  A mianowicie, że usiłująca uchodzić z poważną i być jak i jako poważna traktowaną Redakcja serwisu Gazeta.pl jest do cna przeżarta zasadami "politycznej poprawności" i tekst nie zawierający ani jednej inwektywy, ani jednego wulgarnego określenia, ani jednej treści rasistowskiej, w żaden sposób nie naruszający prawa. blokuje z komentarzem:
  "Komentarz zawiera treści niedozwolone."
  A teraz bądź człowieku mądry i zgadnij co jakiś geniusz wprowadził do bota weryfikującego treści publikowane w komentarzach, jakiż to algorytm uznał spokojną wyważona wypowiedź za "treść niedozwoloną"
  BTW: "treść niedozwolona" to jest to nic innego jak wprowadzanie zakazanej w Konstytucji RP cenzury prewencyjnej.
  BTW 2: Screeny zarówno komentarza zablokowanego jak i niniejszego - mam zabezpieczone.

 • antropoid

  Oceniono 2 razy 0

  Deschamps ma głowę na karku i dlatego pozbył się małego, rozkapryszonego narcyza, który w kadrze głównie rozp..rzał dyscyplinę. Trener z autorytetem, wiedzący co robi, w przeciwieństwie do Samirka, traktujący reprezentację jak towarzystwo imprezowe i miejsce do trzaskania fochów.

 • sacc77

  Oceniono 5 razy -1

  OTRZEŹWIELIŚCIE JUŻ Z AMOKU CENZURY?
  OTO CENZUROWANY TEKST:

  "Samir Nasri " - Czysto europejskie nazwisko.

  Panienka się obraziła?

  Brakuje jeszcze tylko żeby "dziewczynka" powiedział, że przyczyną dla której trener go nie powołuje do drużyny narodowej a koledzy w szatni olewają są uprzedzenia rasowe.
  Ale nawet jeżeli tak by było, to przede wszystkim powinien zastanowić się ile na takie traktowanie zapracowali jego islamistyczni pobratymcy, którym pracować to się nie chce ale nieustannie prezentują postawy roszczeniowe typu 'NAM SIĘ NALEŻY BO JESTEŚMY... INNI" a za tekst swojej "MĄDREJ INACZEJ" "narzeczonej" ( a co Allach oraz współwyznawcy o ich pożyciu seksualnym bez ślubu? czy to aby nie jest wedle Koranu cudzołóstwo i nie należy kogoś tam ukamienować? ;-))) ) powinien jej szczególnie serdecznie podziękować.
  Najlepiej zgodnie z zasadami ich wiary - publicznie.
  Kamienie dostanie gratis.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX