Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

MŚ 2014. Brazylijczycy oburzeni absurdalnym zachowaniem pielęgniarki, która nagrała przyjęcie Neymara do szpitala [WIDEO]

Młoda pielęgniarka na końcu nagrania uśmiecha się i pokazuje gest zwycięstwa. Zachowanie pielęgniarki wywołało falę oburzenia wśród brazylijskiego społeczeństwa, które zaczęło domagać się jej natychmiastowego zwolnienia.
Przypomnijmy, że Neymar ucierpiał w starciu z obrońcą Camilo Zunigą podczas ćwierćfinałowego starcia Brazylii z Kolumbią. W efekcie najskuteczniejszy piłkarz "Canarinhos" został przewieziony na oddział ratunkowy do szpitala Sao Carlos w Fortalezie. U zawodnika zdiagnozowano pęknięcie trzeciego kręgu lędźwiowego, co oznacza, że Neymara na trwających mistrzostwach świata już nie zobaczymy.

Podyskutuj z autorem tekstu na Twitterze @basz24

W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak lekarze wiozą gracza na łóżku szpitalnym. Autorką dramatycznych ujęć okazała się młoda pielęgniarka. Dziewczyna na końcu filmu pokazała swoją twarz i z uśmiechem na twarzy zaczęła pokazywać palcami popularny znak "V", oznaczający zwycięstwo.

Zachowanie pielęgniarki wywołało lawinę komentarzy i ogromne oburzenie brazylijskiego społeczeństwa. Kobieta została zwolniona z pracy. Szpital swoją decyzję wytłumaczył krótkim oświadczeniem: "Zwolnienie za naruszenie prywatności pacjenta".Więcej o:
Skomentuj:
MŚ 2014. Brazylijczycy oburzeni absurdalnym zachowaniem pielęgniarki, która nagrała przyjęcie Neymara do szpitala [WIDEO]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX