Trzy gole Górali! Lechia ograna w Gdańsku [ZOBACZ BRAMKI I SKRÓT MECZU]

pp
24.03.2012 , aktualizacja: 24.03.2012 18:42
A A A Drukuj
Podbeskidzie znów zwycięskie. Ekipa z Bielska-Białej tym razem komplet punktów przywozi z PGE Areny.
Już do przerwy w Gdańsku kibice zobaczyli aż cztery gole. Prowadzenie dla bielszczan zdobył strzałem głową Robert Demjan. Kolejne dwie bramki strzelił Jakub Kosecki, ale jeszcze przed przerwą wyrównał z rzutu karnego Sylwester Patejuk.

Bohaterem spotkania okazał się Demjan. Słowak w drugiej połowie strzelił decydującego o zwycięstwie Górali gola.

Po tej wygranej Podbeskidzie ma 33 punkty i awansowało na siódme miejsce w tabeli. Bielszczanie mają tyle samo punktów, co Wisła Kraków.

Podyskutuj o rozgrywkach w naszym regionie na Facebooku Śląsk - Sport.pl »

Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:3 (2:2)

Bramki: 0:1 Demjan (8.), 1:1 Kosecki (18.), 2:1 Kosecki (38.), 2:2 Patejuk (40. karny), 2:3 Demjan (67.)

Podbeskidzie: M. Bąk Ż - Król, Sourek Ż, Dancik Ż, Górkiewicz - Patejuk, Nather Ż, Łatka Ż, Ziajka (46. Malinowski), Cohen (58. Rogalski) - Demjan (72. Curić).