Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Droga na mundial. Wielki finał! Wygraj telewizor [KONKURS]

W finałowym konkursie cyklu ?Droga na Mundial? Sport.pl i firmy Continental do wygrania jest nowoczesny 40-calowy telewizor marki Samsung. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, kto wygra mundial, i ciekawie to uzasadnić.


Co tydzień w Sport.pl przybliżaliśmy wam kolejnych uczestników mistrzostw świata. W ten sposób odbyliśmy wirtualną podróż przez cały świat, którą zakończyliśmy w Brazylii, kraju gospodarzu tegorocznego mundialu.

Na zakończenie Sport.pl i firma Continental przygotowały konkurs, w którym do wygrania jest nowoczesny 40-calowy telewizor Samsung F6320 Smart 3D LED.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? Wejdź na Facebooka i polub profil Sport.pl. Następnie w aplikacji konkursowej dostępnej pod linkiem https://www.facebook.com/Sportpl/app_352878984784162 napisz, kto będzie mistrzem świata, i krótko uzasadnij swój wybór. Zaskocz nas! Twój typ nie musi się sprawdzić, ważne za to, by uzasadnienie było dowcipne lub wyjątkowo ciekawe. Nagrodzimy tylko jedną najlepszą zdaniem jury odpowiedź.

Konkurs trwa do 20 czerwca, wyniki ogłosimy do 22 czerwca.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie aplikacji konkursowej.

Więcej o:
Komentarze (9)
Droga na mundial. Wielki finał! Wygraj telewizor [KONKURS]
Zaloguj się
 • vichama

  Oceniono 16 razy 12

  Mi się wydaje, że sponsorów jest więcej... Przede wszystkim Facebook - czemu osoby, które nie mają konta na FB nie mogą wziąć udziału?

 • dizzyjoker

  Oceniono 1 raz 1

  Do tej pory były na 42 calach.. po co mam zmieniać na 40? :D

 • Oceniono 5 razy 1

  Wygrają Niemcy. Bo grają dobrą piłkę. Mają światowej klasy zawodników jak Lahm ,Oezil ,Mueller no i bramkarz Neuer. Ich taktyka i konsekwencja gry do końca będą atutami w wywalczeniu tytułu Mistrza Świata.

 • duch87

  0

  Szkoda, że nie można wygrać jakiegoś wyższego modelu Philipsa z ambilightem. Dla mnie to jest najlepszy telewizor na Mundial.

 • Magda Błaszczyk

  0

  a ja nie wiem kto bo zawsze kiedy moja cierpliwość na gola się kończy wychodzę do łazienki i co? wracam a tam już po golu to nic że nie tej reprezentacji na którą stawiałam bo i tak po kilku minutach jestem sercem z nimi... bo te emocje dają mi taki stan, w którym słowa i czyny są szybsze od myśli - dziękuję

 • Pawel Byrski

  Oceniono 4 razy -2

  Wygrają Holendrzy mają w składzie wybitnego Robena a także Van Persiego De Jonga Snijdera i innych dobrych graczy

 • bewubeb

  Oceniono 3 razy -3

  na razie to wygrywają głównie sędziowie-ciekawe kto im za to płaci-aż takiego rysowania wyników nie pamiętam szkoda- pora wprowadzić [czelędż]

 • Feliks Palacz

  Oceniono 4 razy -4

  Powinni wygrać Holendrzy,grają naprawdę dobrą piłkę.Mistrzostwo należało im się już w 1974 roku,więc chyba czas dopiąć swego

 • niet53

  Oceniono 8 razy -4

  Wygraja Niemcy, bo to najbardziej stabilna i odporna grupa mundialowa. Nawet bez Lewandowskiego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX