Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Droga na mundial. Wygraj koszulkę, piłkę, grę FIFA [KONKURS]

Do piłkarskiego mundialu zostało 13 tygodni. Sport.pl i Continental zaczynają konkurs, w którym co tydzień do wygrania będą atrakcyjne piłkarskie nagrody.
Co tydzień w Sport.pl będziemy przybliżać wam kolejnych uczestników mistrzostw świata. W ten sposób odbędziemy podróż przez cały świat, którą zakończymy w Brazylii, kraju gospodarzu tegorocznego mundialu.

Dodatkowo Sport.pl i firma Continental przygotowali konkurs, w którym co tydzień do wygrania są dwa zestawy nagród zawierające:

- koszulkę wybranej reprezentacji (w wybranym rozmiarze);

- piłkę futbolową marki Adidas;

- grę FIFA 2014;

oraz smycz.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? Wejdź na Facebooka i polub profil Sport.pl. Następnie w aplikacji konkursowej dostępnej pod linkiem https://www.facebook.com/Sportpl/app_263940943713821 zamieść zdjęcie, które pokaże, jak kibicujesz reprezentacji Niemiec.

Dwie najciekawsze prace redakcyjne jury nagrodzi zestawami nagród.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie aplikacji konkursowej.

Najlepsza nagroda na koniec!

W ostatnim tygodniu promocji czeka na was specjalna odsłona konkursu, w której do wygrania będzie wysokiej jakości telewizor.

Więcej o:
Komentarze (2)
Droga na mundial. Wygraj koszulkę, piłkę, grę FIFA [KONKURS]
Zaloguj się
  • giacomo75

    Oceniono 4 razy 2

    Znam Niemcy bardzo dobrze. Byłem tam wiele razy, mam niemieckich przyjaciół. Jeżdżę niemieckimi samochodami, zakupy bardzo często robię w niemieckim dyskoncie. Uwielbiam niemiecki ład i niemiecką jakość. Ale jak hansiory grają na mistrzostwach, to k... nigdy, przenigdy im nie kibicuję. Kocham " belejakich " makaronów i innych torreadorów za to, że na najważniejszych imprezach, z taką łatwością, gaszą niemieckie sny o Weltmeisterschafcie. I jestem pewien, że takich jak ja, w Polsce są miliony. Taka paranoja :)

  • kajetand

    0

    Nikt i tak tego nie wygra.Dlatego że tysiące ludzi wysyłają fajne fotki.Ale mundial wygra Brazylia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX