Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Giggs spotkał się z van Gaalem

Ryan Giggs spotkał się w Holandii z Louisem van Gaalem. Tymczasowy szkoleniowiec United miał rozmawiać z selekcjonerem Holandii na temat swojej przyszłości w Manchesterze.


Media w Anglii twierdzą, że van Gaal do końca tygodnia zostanie przedstawiony jako nowy szkoleniowiec United. Możliwe, że stanie się to nawet w ciągu najbliższych 24 godzin.

Do spotkania pomiędzy Giggsem a van Gaalem doszło w jednym z hotelów w nadmorskiej miejscowości Noordwijk, rodzinnym mieście menedżera Holandii.

Louis van Gaal zaproponował Giggsowi posadę swojego asystenta, a Walijczyk miał tę ofertę przyjąć.

Mimo że van Gaal ma do Manchesteru zabrać ze sobą innych trenerów, to Giggs został zapewniony, że zachowa wiodącą rolę w zespole.

Giggs chce zostać w United. Jest też postrzegany przez władze na Old Trafford jako idealny kandydat do przejęcia w przyszłości schedy po Holendrze.Więcej o:
Komentarze (5)
Premier League. Giggs spotkał się z van Gaalem
Zaloguj się
 • bumerang-3

  Oceniono 28 razy 24

  United wyciągnęli, jak widać, wnioski sprzed roku i jak najszybciej usiłują dopiąć szczegóły kontraktu z nowym menago i być może od razu przystąpić do realizacji transferów. Oby przyniosło to zamierzony efekt.

 • loppe

  Oceniono 24 razy 22

  Zauważyliście? Giggs wystawiał Kagawę w pierwszej 11...

 • parampam2

  Oceniono 47 razy 5

  A może był tam znowu komuś żonę posuwać..

 • eurotram

  Oceniono 6 razy 2

  Pytanie: jakie plany ma van Gaal? Bo zawsze jest ryzyko,że Giggs będzie ryć pod nim jak pod Moyesem. Z jednej strony Holender jest bardziej doświadczony niż Szkot,z drugiej to narcyz i jak mu Ryan umiejętnie wejdzie w d... ,to może go wykopać .

 • bigosmiszcz2

  Oceniono 17 razy -3

  MU się skończyło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX