Bundesliga. Bayern rozgromił Freiburg, pierwszy gol Obraniaka dla Werderu

Bayern Monachium po bramkach Dantego, Pizarro i dwóch Shaquirego pokonał u siebie Freiburg 4:0. Bawarczycy mają już na koncie 59 punktów. Swojego pierwszego gola dla Werderu zdobył Ludovic Obraniak.

Obraniak zaczął mecz w pierwszym składzie. W 15. minucie otrzymał żółtą kartkę. Borussia Moenchengladbach szybko objęła prowadzenie - już w 6. minucie wynik meczu otworzył Raffael. Gdy wydawało się, że gospodarze nie zdobędą w sobotę ani jednego punktu, dwie minuty przed końcem meczu do siatki trafił Obraniak. Były pomocnik Bordeaux kapitalnie wykonał rzut wolny, bramkarz Borussii nawet nie drgnął.

Werder po 21 kolejkach zajmuje 13. miejsce w tabeli (21 punktów). Bawarczycy po zwycięstwie z Freiburgiem mają już 59 punktów.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS , na Androida i Windows Phone