Telekom Cup 2013. Skromna wygrana Borussii i trzecie miejsce w turnieju

Borussia Dortmund wygrała 1:0 z HSV w meczu o trzecie miejsce w Telekom Cup 2013. Jedyną bramkę w pierwszej połowie strzelił Jonas Hofmann.
1 : 0
-
Spotkanie w pierwszym składzie Borussii rozpoczął Robert Lewandowski. Polak zagrał jednak tylko pierwsze 30 minut (spotkanie odbywało się na zasadzie dwie połowy po pół godziny) i niczym specjalnym się nie wyróżnił.

Wicemistrzowie Niemiec strzelili bramkę z kontry, przerywając długo budowaną akcję HSV. Piłka trafiła do Jonasa Hofmanna, który ograł jednego z przeciwników na lewej stronie pola karnego i precyzyjnym strzałem skierował futbolówkę do siatki.

W finale turnieju Bayern Monachium zagra z Borussią Moenchengladbach. Początek meczu o 18:30.